نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

فروش یک میلیاردی «لتیان» در اکران آنلاین

منبع
بروزرسانی
فروش یک میلیاردی «لتیان» در اکران آنلاین

سينماگرام/ فيلم سينمايي «لتيان» ساخته علي تيموري، با بيش از ۵۴ هزار بليت فروخته شده در سينماي آنلاين فيليمو و نماوا به پايان اکران آنلاين خود رسيد.
به گزارش روابط عمومي فيليمو و نماوا، فيلم سينمايي "لتيان" از پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ وارد چرخه اکران آنلاين شد و بعد از گذشت ۳۰ روز در ادامه اعلام رسمي آمار فروش فيلم‏هاي اکران شده با مجموع فروش ۵۴ هزار و ۹۱۱ بليت در دو سرويس فيليمو و نماوا به پايان دوره اکران آنلاين خود رسيد.
در اين فيلم سينمايي پري ناز ايزديار، امير جديدي، حسن معجوني، ستاره پسياني، عليرضا ثاني فر و سارا بهرامي به ايفاي نقش پرداخته‌اند که «لتيان» توانست فروش بيش از يک ميليارد تومان را در گيشه آنلاين تصاحب کند.
همچنين «لتيان» با پشت سر گذاشتن مراحل ورود به شبکه نمايش خانگي به زودي در سرويس‏هاي وي او دي در دسترس عموم قرار خواهد گرفت؛ تا مخاطباني که موفق به تماشاي آنلاين، در زمان اکران نشدند بتوانند اين فيلم را ببيند.
گفتني است سينماي آنلاين با نمايش فيلم‏هاي خروج، طلا، زير نظر، مهمان‏خانه ماه نو، حکايت دريا، هفت و نيم و ... بر روي دو پلتفرم فيليمو و نماوا علاوه بر زنده نگه داشتن سينما، اکران موفقي را پشت سر گذاشته اند و اين سينما با نمايش فيلم‏هاي زن‏ها فرشته اند ۲، گيلدا، بنفشه آفريقايي و قتل عمد به کار خود ادامه مي‏دهد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar