مهر/ محمدعلي نجفي کارگردان سينما نمايش «عشق روزهاي کرونا» را افتتاح کرد.
اولين اجراي نمايش «عشق روزهاي کرونا» به کارگرداني محمد رحمانيان و تهيه‌کنندگي آزيتا موگويي شب گذشته پنجشنبه ۲۷ شهريور ماه روي صحنه رفت.
محمد رحمانيان در ابتداي اين مراسم گفت: اجراي اول هميشه باعث دلشوره است و تشکر مي‌کنم از دوستان و همکارانمان و همچنين از گروه اجرايي در تالار وحدت و بنياد رودکي و آقاي افضلي و آقاي آشنا که براي به ثمر رسيدن اين اجرا با ما همکاري کردند.
وي با معرفي محمدعلي نجفي به عنوان استاد خود گفت: خيلي خوشحالم که استادم امشب اينجاست و من همچنان شاگرد او هستم.
محمدعلي نجفي نيز با آمدن روي سن گفت: امشب براي من يک شب مهم است زيرا تئاتر فقط تفريح نيست، بلکه وقتي تئاتر مي‌آييم انگار به عبادتگاه براي تزکيه روح رفته‌ايم.
وي ادامه داد: در تئاتر عقل و حس، باهم در کار است و بازيگران روحشان را در مقابل ما عريان مي‌کنند و ماه‌ها تمرين و کار مي‌کنند تا حرف خودشان را به ما بزنند.
وي بيان کرد: حضور تماشاگران مي‌تواند اميد بدهد که همچنان تئاتر در جامعه ما برقرار باشد چرا که تئاتر نشانه فرهنگ و انديشه ما است و آنچنان که تئاتر مي‌تواند نقش فرهنگي، داشته باشد سينما کمتر مي‌تواند اين نقش را ايفا کند.
نجفي در پايان گفت: از طرف خودم از رحمانيان عزيز و همه کساني که اين نمايش را روي صحنه بردند تشکر مي‌کنم و مي‌توانم بگويم شاگرد از استاد بالاتر رفته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar