نماد آخرین خبر

ادامه بلاتکلیفی سریال «بازی خانه» در میان مجادله ارشاد و صداوسیما

منبع
مهر
بروزرسانی
ادامه بلاتکلیفی سریال «بازی خانه» در میان مجادله ارشاد و صداوسیما

مهر/ علي ژکان تهيه کننده و کارگردان سينما که چندي پيش خبر از بلاتکليفي پروانه ساخت سريالش براي عرضه در شبکه نمايش خانگي به دليل اختلافات ميان ارشاد و صداوسيما خبر داده بود، درباره آخرين وضعيت اين پروژه گفت: قرار بود يک سريال شبکه نمايش خانگي با نام «بازي خانه» را جلوي دوربين ببرم که بعد از درخواست مجوز ساخت آن به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، اعلام شد که تلويزيون بايد اين مجوز را صادر کند.

وي بيان کرد: به صدا و سيما که درخواست پروانه ساخت داديم آنجا نيز اعلام شد هنوز هيچ خبري نيست و مشخص نيست روند صدور پروانه ساخت توليدات شبکه نمايش خانگي چگونه است، به همين دليل است که و من و تعداد ديگري از هنرمندان در اين انتظار هستيم که مجوز ساخت براي سريال‌هاي خود دريافت کنيم.

اين کارگردان سينما تاکيد کرد: بايد منتظر بمانيم و ببينيم که اين مناظره و مشاجره‌ها ميان نهادهاي دولتي چه زماني به سرانجام مي‌رسد تا ما بدانيم که از چه نهادي بايد مجوز ساخت دريافت کنيم و ما بتوانيم پروژه‌هاي خود را جلوي دوربين ببريم.

وي بيان کرد: در شرايطي که شيوع بيماري کرونا سبب شده است که شرايط اقتصادي و کار به خصوص در حوزه هنر دچار مشکل شود، همان چند نفري که مي‌خواهند در اين شرايط کار کنند، دچار بلاتکليفي و ندانم کاري‌هاي مديريت‌هاي دولتي شده‌اند.

کارگردان فيلم سينمايي «اولين امضا براي رعنا» در پايان گفت: «بازي خانه» يک سريال اجتماعي است که يک داستان معاصر و بروز دارد و قرار است در ۲۶ قسمت ساخته شود، البته اين را هم بايد بگويم اين ۲۶ قسمت در يک فصل قرار دارد. تعدادي از بازيگران را براي حضور در اين سريال در نظر گرفته‌ام که البته بعد از دريافت پروانه ساخت بايد با آنها وارد مذاکره شوم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar