نماد آخرین خبر

«باز آمده» نمایشی خیابانی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس

منبع
مهر
بروزرسانی
«باز آمده» نمایشی خیابانی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس

مهر/ اجراي نمايش خياباني «باز آمده» به نويسندگي و کارگرداني مهتاب عسکري تا ۷ مهر در نقاط مختلف شهر تهران ادامه دارد.
 «باز آمده» عنوان نمايشي خياباني به نويسندگي و کارگرداني مهتاب عسکري است که به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهريور اجراي خود را در نقاط مختلف تهران به صورت سيار آغاز کرده است و تا ۷ مهر ادامه دارد.

اين نمايش در مناطق مختلف تهران از جمله سيد خندان، پارک شهر، ايستگاه متروي ميدان بسيج شهيد محلاتي، ميدان امام حسين، ميدان آزادي و برج ميلاد در ساعت هاي ۱۰ تا ۱۳ به صورت سيار و ساعت ۱۸ در ميدان هفتم تير اجرا مي شود.
مهتاب عسکري کارگردان اين نمايش گفت: «باز آمده» قصه يک کرد ايراني است که همه آرزوهايش حضور در ميدان جهاد و شهادت و همراهي با رزمندگان است اما پس از مدت ها خدمت در يک عمليات، ناگهاني اسير و به بغداد منتقل مي شود و پس از سال ها رنج و شکنجه با يک سردار ايراني آشنا شده و آن سردار به او کمک و او را با يک اتوبوس از زائران ايراني آشنا مي کند تا به وطن باز گردد و قدردان فداکاري ها و ايثارگري هاي مردان و زنان سرزمينش به خصوص جوان ها و نسل امروز باشد.

وي با اشاره به اينکه اجراي نمايش خياباني در اين دوره حساس کرونايي بسيار سخت است تلاش خود و گروهش را اداي دين به مظهر مقدس شهيدان، ايثارگران دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت دانست.

عسکري در پايان يادآور شد: نمايش هاي خياباني با احساس مردم بازي مي کنند و تاثير بيشتري روي مخاطب خواهند گذاشت و حماسه هشت سال دفاع مقدس را براي مردم اين سرزمين زنده مي کنند.

ديگر عوامل اين نمايش عبارتند از بازيگران: مهتاب عسکري، زهرا پورعرب، کيانا شريفي، منشي صحنه: روزبه جهاني، مدير صحنه: پريماه وفايي نژاد، طراح لباس: حميده دهقان نيري، مشاور رسانه اي: محمدحسين عبداللهي.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره