نماد آخرین خبر

داوران مسابقه عکس سینمای ایران معرفی شدند

منبع
مهر
بروزرسانی
داوران مسابقه عکس سینمای ایران معرفی شدند

مهر/ شهاب الدين عادل، غوغا بيات و رضا مهاجر ششمين مسابقه عکس سينماي ايران را داوري مي کنند.

شهاب‌الدين عادل، عکاس، مستندساز، پژوهشگر و استاد سينما و عکاسي و عضو هيات علمي دانشکده سينما تئاتر است. او دانش‌آموخته‌ مقطع کارشناسي در رشته سينما از دانشکده هنرهاي دراماتيک است و دوره‌ کارشناسي ارشد  پژوهش هنر را در دانشگاه هنر گذراند. عادل طي سال‌هاي ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ رياست دانشکده سينما تئاتر را بر عهده داشت و از سال ۱۳۹۷ نيز اين سمت را عهده‌داراست.

غوغا بيات عکاس و نويسنده، فارغ التحصيل مدرسه عالي تلويزيون و سينما در رشته عکاسي و گرافيک است. او در بيش از بيست فيلم سينمايي از جمله «عروس»، «دو زن»، «دايره» و ... فعاليت داشته، برپايي چهار نمايشگاه انفرادي در تهران گالري گلستان، گالري آريانا و شرکت در بالغ بر بيست و شش نمايشگاه گروهي در ايران، سوئد، ترکيه و کانادا، داوري پنجمين دوره جشنواره زنان و زندگي شهري (۱۳۹۲)، داوري بخش مواد تبليغي چهارمين دوره جشنواره فيلم فجر(۱۳۹۴)، داوري دومين دوره جشن عکاسان سينماي ايران (۱۳۹۵)، داوري اولين دوره جشنواره عکس کيش (۱۳۹۷) بخشي از کارنامه هنري اوست.

رضا مهاجر فعاليتش را به عنوان عکاس و مدير فيلمبرداري در سينما آغاز کرد. «هامون»، «روز باشکوه»، «سارا»، «دو نيمه سيب»، «تجارت» از جمله فيلم هايي است که مهاجر عکاسي آن را به عهده داشته است.

امسال به دليل شيوع ويروس کرونا، جشن عکاسان سينما برگزار نمي شود و برگزاري اين دوره از مسابقه به صورت غير حضوري و فقط با ارسال آثار و فرم مربوطه به دبيرخانه صورت پذيرفت و اعلام عکاس برگزيده و اهداي تنديس مسابقه عکس، از طريق سايت هاي خبري، نشريات و شبکه هاي اجتماعي اطلاع رساني خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar