نماد آخرین خبر

اصغر نقی‌زاده: سرباز سریال «دادستان» هستم

منبع
فارس
بروزرسانی
اصغر نقی‌زاده: سرباز سریال «دادستان» هستم

فارس/ «اصغر نقي زاده» بازيگر سريال هاي تلويزيوني و فيلم هاي سينمايي درباره حضور خود در آثار دفاع مقدسي در سينما و تلويزيون، گفت: در اين سالها مردم من را به عنوان بازيگر دفاع مقدسي مي شناسند و اين را باور کردند.

وي ادامه داد: اين موضوع هم خوب است و هم بد. خوبي اش به اين دليل است که بالاخره ياد بچه هاي رزمنده را زنده نگه داشتيم و بدي اش هم اين است که يک بازيگر با چند بازي در اين ژانر ديگر در اين قالب مي ماند و مدام نقش هاي اين چنيني به او پيشنهاد مي شود.

نقي زاده در ادامه نيز بيان داشت: الان هم که نزديک به ۶۰ سالم است و ديگر نمي توانم فيلم هاي اين چنيني کار کنم و کارهاي غير دفاع مقدسي هم ديگر به من پيشنهاد نمي شود.

اين بازيگر در پاسخ به اين سوال که کدام يک از کارهايتان را بيشتر دوست داشتيد؟ گفت: در سينما شما از نقطه اي شروع مي کنيد و به اوج مي رسيد و بعد از اوج پايين آمده و روي روال معمولي مي افتيد. من با فيلم مهاجر حرکتم را شروع کردم و با آژانس شيشه اي به اوج رسيدم و بعد روال معمولي را طي کردم. از کارهاي شاخصم مي توانم به آژانس شيشه اي، از کرخه تا راين، خوش رکاب، وضعيت سفيد اشاره کنم.

وي درباره آخرين کار تصويري خود نيز گفت: ماه رمضان سريال زير خاکي از من پخش شد و الان هم نقش کوتاهي در «دادستان» آقاي ده نمکي دارم و در نقش سرباز نيروي انتظامي بازي کردم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar