نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

بازگشت «سوفیا لورن» به سینما در 86 سالگی

منبع
ايرنا
بروزرسانی
بازگشت «سوفیا لورن» به سینما در 86 سالگی

ايرنا/ «سوفيا لورن» بازيگر سرشناس ايتاليايي پس از ۱۱ سال غيبت، در سن ۸۶ سالگي با بازي در يک فيلم درام به سينما بازمي‌گردد.

 سوفيا لورن هنرپيشه ايتاليايي با بازي در درام زندگي پيش‌رو (The Life Ahead) به کارگرداني پسرش، ادواردو پونتي، پس از ۱۱ سال به دنياي سينما بازمي‌گردد. لورن آخرين بار در سال ۲۰۱۰ با بازي در سريال تلويزيوني خانه من پر از آينه است جلوي دوربين ظاهر شده بود.

 زندگي پيش‌رو پس از فيلمي که در سال ۱۹۷۷ با بازي سيمون سينيوره فرانسوي اکران شد، دومين فيلمي است که با اقتباس از رماني به همين نام نوشته رومن گاري ساخته مي‌شود.  اين فيلم درام اکتبر امسال (مهر ۹۹) براي اولين بار در رُم نمايش داده مي‌شود و به فاصله يک ماه در تاريخ ۱۳ نوامبر (۲۳ آبان ۹۹) در شبکه نتفليکس پخش خواهد شد.

سوفيا لورن اولين جايزه اسکار خود را در سال ۱۹۶۱ و براي فيلم دو زن دريافت کرد. در سال ۱۹۹۱ نيز به پاس کارنامه کاري سرشار از نقش‌آفريني‌هاي به يادماندني يک اسکار افتخاري به وي اعطا شد. 

اين بازيگر ۸۶ ساله پيش از اين تاکنون دوبار تجربه همکاري با پسرش را داشته است که آخرين مورد آنها فيلم در ميان غريبه‌ها (Between Strangers) محصول سال ۲۰۰۲ بود.

ادواردو پونتي کارگردان، نويسنده، بازيگر و تهيه‌کننده ۴۶ ساله دومين فرزند سوفيا لورن و کارلو پونتي فيلمساز است. وي درباره همکاري سينمايي جديد با مادرش مي‌گويد اين فيلم فرصتي را در اختيار لورن مي‌گذارد که مهارت‌هاي ديده‌نشده خود در بازيگري را به نمايش بگذارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar