نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
سینما و چهره ها

رضا ناجی: خوشبختانه بیماری‌ام در مسیر بهبودی است

منبع
صبا
بروزرسانی
رضا ناجی: خوشبختانه بیماری‌ام در مسیر بهبودی است

صبا/ رضا ناجي مي‌گويد فيلم‌هاي سينمايي «برنده‌ها»، «قعله عشق» و «بعد از اتفاق» را آماده نمايش دارد.
 رضا ناجي بازيگر سينما و تلويزيون درباره کارهاي جديد خود اظهار کرد: چند فيلم سينمايي را آماده پخش دارم؛ کار اول «برنده‌ها» نام به کارگرداني حسن ناظري نام دارد.

وي افزود: اين فيلم به کشور انگلستان فروخته شده و قرار است براي اولين بار در جشنواره برلين به نمايش درآيد. داستان «برنده‌‌ها» درباره بخشي از زندگي من است و حسين عابديني ديگر بازيگري است که در اين کار حضور دارد.

اين بازيگر بيان کرد: فيلم ديگرم «قلعه عشق» نام دارد که در باکو توليد شده و تنها بازيگر ايراني آن من هستم. اين فيلم قرار است در ايران و آذربايجان روي پرده برود. فيلم ديگر نيز که در نوبت اکران قرار دارد، کاري به کارگرداني پوريا حيدري است که «بعد از اتفاق» نام دارد. رضا کيانيان، ستاره پسياني و يسنا ميرطهماسب ديگر بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.


وي در پايان درباره بيماري خود نيز مطرح کرد: نزديک به يک سال است با بيماري سرطان روده دست و پنجه نرم مي‌کنم، البته خوشبختانه مراحل درماني به خوبي طي شده است و طبق نظر پزشکان در مسير بهبودي قرار دارم. همچنين در ايام کرونا از خانه خارج نمي‌شوم چراکه با توجه به بيماري‌ام بايد در قرنطينه کامل باشم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره