نماد آخرین خبر

بازیگر فیلم «جک ریچر» به «بلک آدام» پیوست

منبع
ميزان
بروزرسانی
بازیگر فیلم «جک ریچر» به «بلک آدام» پیوست

ميزان/ «آلديس هاج» بازيگر مطرح سينماي هاليوود که آخرين بار در فيلم سينمايي «جک ريچر» در کنار تام کروز به ايفاي نقش پرداخته بود، در پروژه تازه کمپاني دي سي کاميکس به ايفاي نقش خواهد پرداخت. 
چندي پيش نخستين تيزر کوتاه و انيميشن از فيلم سينمايي «بلک آدام» با بازي «دواين جانسون» ثروتمندترين و پولسازترين بازيگر سينماي جهان منتشر شده است، اين فيلم ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۱ اکران بين المللي خود در سينما‌هاي جهان را آغاز مي‌کند.

بلک ادم يک شخصيت خيالي ابرشرور و برخي اوقات ضدقهرمان، در کتاب‌هاي کاميک آمريکايي منتشر شده توسط دي‌سي کاميکس است که عموماً به عنوان دشمن ديرينهٔ شخصيت ابرقهرمان شزم محسوب مي‌شود.
اين شخصيت توسط اتو بايندر و سي. سي بک خلق شده‌است که براي اولين بار در نخستين جلد از مجموعه کميک مارول فميلي در دسامبر ۱۹۴۵ از انتشارات فاست کاميکس حضور پيدا کرد.


«جيمز کوئت سرا» کارگرداني فيلم سينمايي «بلک آدام» را بر عهده دارد، اين کارگردان و تهيه کننده اسپانيايي از سال ۲۰۰۵ ميلادي تاکنون مشغول فعاليت بوده و آثاري همچون «خانه مومي»، بدون توقف و «رفت و آمد» را در کارنامه کارگرداني خود مي‌بيند.

«نوحا سنتينو» دومين بازيگري است که در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته است، وي بيشتر به خاطر نقش خود به عنوان «هيسوس آدامز-فاستر» در سريال پرورشگاهي‌ها و مشکل خوب شهرت دارد. از ديگر فيلم‌هاي او مي‌توان به چگونه يک پسر بهتر بسازيم اشاره کرد.


در خلاصه معرفي شخصيت «بلک ادم» آمده است: در حدود سال ۱۲۰۰ قبل از ميلاد مسيح، شزم به عنوان يک کشيش بلند مرتبه براي فرعون مصر باستان رامسس دوم برگزيده شد. اما گذشت زمان اين جادوگر را پير و سالخورده کرد، بدين سبب او به دنبال قهرماني شايسته مي‌گشت تا وارث قدرت او شود.

شاهزاده جوان تث ادم (پسر رامسس) جادوگر را با عدالت و شايستگي‌اش تحت تأثير قرار داد. جادوگر به تث ادم قدرتي اعطا نمود که بواسطهٔ آن تبديل به ادم توانا مي‌گشت و با گفتن کلمه جادويي شزم، در ازاي بدست آوردن قدرت‌هاي جادوگر، از برکت توانايي‌هاي ۶ ايزد مصر باستان بهرمند مي‌شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره