نماد آخرین خبر

گفتگوی سعید الهی و نادر طالب زاده درباره جشنواره های خارجی

منبع
مهر
بروزرسانی
گفتگوی سعید الهی و نادر طالب زاده درباره جشنواره های خارجی

مهر/ سعيد الهي مجري و سردبير برنامه تلويزيوني«افق سينما» فردا دوشنبه ۷ مهر با نادر طالب زاده مستندساز و کارشناس برنامه هاي راهبردي تلويزيون گفتگو مي کند.

در اين برنامه که ساعت ۱۶ روي آنتن خواهد رفت، درباره نقش و جايگاه سينماي روشنگرانه و اسلامي در عرصه جهاني و نحوه مواجهه توليدکنندگان اين حوزه با جشنواره هاي فيلم خارجي و غربي بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

همچنين در بخش دوم برنامه افق سينما که به تازگي از سوي شبکه افق و با مشارکت بنياد فرهنگي روايت فتح و انجمن سينماي انقلاب و دفاع مقدس به تهيه کنندگي علي اکبر کرد فعاليت خود را آغاز کرده است علي اکبر عبدالعلي زاده از مديران و فعالان رسانه کشور نيز درباره تاثيرات کرونا بر سينما سخن خواهد گفت.

اين برنامه ترکيبي که دربرگيرنده گفتگوهاي تحليلي درباره نسبت موضوعات مختلف سينما با گفتمان انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و نيز بخش هاي متنوع تصويري است، در اين ايام هرروز تا جمعه اين هفته روي آنتن مي رود. اين برنامه همچنين با پايان هفته عصر هر جمعه همراه با نمايش يک فيلم ادامه خواهد داشت.

تاکنون در اين برنامه که طي روزهاي گذشته ويژه شانزدهمين جشنواره فيلم مقاومت پخش مي شد، در خصوص سينما و تروريسم، بيداري اسلامي در سينما، ضرورت بازنمايي واقعيات جامعه در فيلم ها، نقاط افتراق و اشتراک سينماي جنگ و دفاع مقدس، جايگاه سينماي مقاومت و جريان شناسي دهه ۶۰ سينماي ايران با صاحبنظران و فيلمسازان مطرح کشور گفتگو صورت گرفته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar