نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سینما و چهره ها

عطاران، فرمان آرا و مهدویان در راه شبکه نمایش خانگی

منبع
بروزرسانی
عطاران، فرمان آرا و مهدویان در راه شبکه نمایش خانگی

ديالوگ نيوز/ بازار توليد سريال در شبکه نمايش خانگي، اين روزها داغ شده و جالب اينجاســت که نام کارگردانهايي مانند رضا عطــاران، بهمن فرمان آرا، محمدحسين مهدويان و شهرام شاه حسيني هم به جمع سريال سازهاي شبکه خانگي اضافه شده. به گزارش روزنامه هفت صبح ، درحال حاضر سريال ‌"قورباغه" به کارگرداني هومن سيدي آماده توزيع است. سريالهاي "خوب، بد، جلف3" ،"ملکه گدايان"، "خاتون"، "ســياوش" و "داد زن" هم در حال توليد هستند

♦️رضا عطاران
رضا عطاران که 12سال پيش، بعد از ساخت سريال "بزنگاه"، از دنياي سريال ســازي در تلويزيون خداحافظي کرده بود، حالا مجددا به اين عرصه وارد شده و ميخواهد سريالي براي شبکه نمايش خانگي بسازد. تجربه ثابت کرده که عطاران به عنوان کارگردان سريالهاي تلويزيوني، موفق تر عمل کرده و سريالهايش نسبت به آثار سينمايي اش با استقبال بيشتري روبه رو شــده اند.

♦️بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا کارگرداني است که معمولا خيلي گزيده کار ميکند و تمام آثارش داراي امضايي منحصربه فرد هســتند. او پيش از اين هيچوقت سراغ ساخت سريال نرفته بود و حالا تصميمش براي ساخت "خانه جاويد"، بسيار غافلگيرکننده اســت. فرمان آرا درحال حاضر از فاطمه معتمدآريا دعوت به همکاري کرده است و هنوز نميدانيم ساير بازيگران سريالش چه کساني هســتند. اين اولين تجربه همکاري معتمدآريا با يک سريال شبکه نمايش خانگي است.

♦️محمدحسين مهدويان
هنوز نميدانيم محمدحســين مهدويان قرار اســت با چه بازيگراني براي ساخت ســريال در شــبکه نمايش خانگي همکاري کند. تهيه کنندگي اين سريال را اول مارکت به عهده دارد و فعال در مرحله انتخاب بازيگر اســت.

♦️ حامد بهداد و شهرام شاه حسيني
حامد بهداد بعد از "دندون طلا" و "دل"، حالا قرار است در اولين سريال شهرام شاه حسيني در شــبکه نمايش خانگي هم همکاري داشته باشد. شاه حسيني قصد دارد اين سريال را با بخشي از
عوامل فيلم سينمايي "خانه دختر" بسازد و محمد شايسته هم تهيه کنندگي آن را به عهــده دارد. درحال حاضر علاوه بر حامد بهداد، حضور سحر دولتشاهي هم قطعي شده است.

♦️رضا کيانيان
او مقابل دوربين ســروش محمدزاده براي سريال "ســياوش" رفته است. اين سريال پيش از اين به کارگرداني نيما اقليما جلوي دوربين رفته بود، اما بعد از چند قسمت، ســروش محمدزاده جايگزين او شد. درحال حاضر علاوه بر کيانيان، امير جعفري و ميلاد کيمرام هم در اين سريال بازي دارند. قرار بود نيکي کريمي هم در اين سريال حضور داشته باشد که منتفي شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar