باشگاه خبرنگاران/ شهرک سينمايي نور اين روزها ميزبان گروه تصويربرداري سريال تاريخي «سلمان فارسي» است.
تصويربرداري سريال «سلمان فارسي» زمستان سال گذشته در شهداد کرمان و قشم آغاز شد.

قرار بود بخش هايي از اين سريال، در ترکيه و ارمنستان تصويربرداري شود؛ اما به دليل شيوع کرونا اين سفرها لغو و تصميم سازندگان بر اين شد تا در ايران، به کمک ويژوال افکت تصويربرداري ها را انجام دهند.

تصويربرداري سلمان فارسي در شهرک نور ادامه دارد

فيلمبرداري بخشي از سريال «سلمان فارسي» به کارگرداني داود ميرباقري که از عيد قربان در حومه شاهرود از سر گرفته شد، بعد از حدود ۴۰ روز به پايان رسيد. 

با شروع پاييز، ادامه فيلمبرداري در شهرک سينمايي نور آغاز شد. اين روز‌ها عوامل اين سريال تاريخي، در شهرک نور با حضور احترام برومند و رامونا شاه به کار تصويربرداري ادامه مي دهند. گروه‌هاي پزشکي نيز در اجراي شيوه نامه هاي بهداشتي به گروه سازنده کمک مي‌کنند.

سريال تاريخي «سلمان فارسي» به کارگرداني داود ميرباقري و تهيه‌کنندگي حسين طاهري، به سفارش مرکز سيمافيلم ساخته مي‌شود و از جمله بزرگ‌ترين آثار نمايشي کشور محسوب مي‌شود. زلال فيلم مجري طرح اين سريال است و پيش‌بيني مي‌شود، فيلمبرداري اين سريال الف‌ويژه حدود ۵ سال به طول انجامد.

فرهاد اصلاني نقش تاجر را در مجموعه «سلمان فارسي» بازي مي‌کند؛ همچنين علي دهکردي، چنگيز جليلوند و محمدرضا هدايتي در اين سريال به ايفاي نقش مي‌پردازند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar