ایسنا/ فیلم سینمایی "بنفشه آفریقایی"، به کارگردانی مونا زندی حقیقی و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری با فروش۳۸ هزار و ۳۴۶ بلیت در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا به کار خود پایان داد. فیلم سینمایی "بنفشه آفریقایی" که از روز  سه شنبه ۱۱  شهریور وارد اکران آنلاین شد با  گذشت۳۰ روز از اکران با مجموع فروش ۳۸هزار و ۳۴۶  بلیت فروخته شده  در دو بستر وی او دی (فیلیمو و نماوا) به پایان اکران آنلاین خود رسید.
در دومین فیلم سینمایی مونا زندی حقیقی، فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، رضا بابک،  ندا جبرائیلی و رویا جاوید نیا  بازی کردند که با فروش ۷۶۶ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان به زودی وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت، این فیلم برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد  که در آن جشنواره برای رشته های بهترین بازیگر نقش اول زن با بازی "فاطمه معتمد آریا" و بهترین موسیقی متن با هنرمندی"پیمان یزدانیان" نامزد شده است.
همچنین سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا  با فیلم‏های بی حسی موضعی، دوئت، هایلایت، ایستگاه اتمسفر، گیلدا و زن‏ها فرشته ‏اند 2  به کار خود ادامه می ‏دهد که پیش از این فیلم ‏های "خروج"، "زیر نظر"، "طلا"، "هفت و نیم"، "لتیان" ، "خوب، بد جلف 2" و ... در این دو بستر به نمایش درآمده ‏اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar