سلام سینما/  دوران کرونایی سال ۹۹ در دست تولید قرار دارند و وارد مرحله ساخت شده‌اند.

قهرمان
کارگردان: اصغر فرهادی
«قهرمان» یکی از اولین فیلم‌هایی بود که خبر ساختش پیش از اوج گیری شیوع کرونا منتشر شد. بازیگران اصلی فیلم هم درحالی اعلام شدند که قرار است بسیاری از بازیگران فرعی از اهالی خود شیراز باشند. با این وجود در پی افزایش آمار مبتلایان روابط عمومی‌ فیلم اعلام کرد گروه بعد از بخشى از کار در تهران، برای ادامه‌ی پیش تولید به شیراز سفر کردند اما از زمانى که طبق اعلام رسمی، شیوع بیماری کرونا افزایش پیدا کرد، تصمیم بر این شد که گروه به تهران برگردند.

خایٔن کشی
کارگردان: مسعود کیمیایی

قهرمان این فیلم کیمیایی هم مانند کارهای سابقش آدمی عبوس، جسور و با صفاتی مناسب با دنیای آرمانی آقای کارگردان است. این قهرمان قرار است با پوشش گانگستری (کلاه شاپو و پالتو) در این فیلم ظاهر شود که در خیابان‌های تهران دنبال پیدا کردن نشانی برای حل یک موضوع جنایی است.

نگهبان شب
کارگردان: رضا میرکریمی

پیش تولید فیلم جدید رضا میرکریمی به تازگی و با دریافت پروانه ساخت، آغاز شده است و در اولین گام، #نوید_محمدزاده به‌عنوان بازیگر اصلی فیلم معرفی شد. اما شنیده‌ها حاکی از آن است که فیلم پیش تولید طولانی مدتی در پیش خواهد داشت و تا فیلمبرداری زمان زیادی باقی مانده.

شب داخلی دیوار
کارگردان: وحید جلیلوند
فیلم وحید جلیلوند بسیار زودتر از آثار دیگر این لیست کلید خورد و اکنون در مرحله فیلمبرداری به‌سر می‌برد. حتی یکبار فیلمبرداری فیلم چند روزی به تعویق افتاد که باعث شد بسیاری از رسانه‌ها خبر از ابتلای کارگردان به کرونا بدهند. اما روابط عمومی فیلم این خبر را تکذیب کرد و گفت همه عوامل در کمال صحت و سلامت هستند و فیلمبرداری به زودی از سر گرفته می‌شود.

تفریق
کارگردان: مانی حقیقی
«تفریق»‌ قرار بود در سال ۹۷ ساخته شود اما به تعویق افتاد و به تازگی پروانه ساخت گرفته. در سال ۹۷ #پریناز_یزدیار به عنوان بازیگر زن اصلی انتخاب شده بود درحالیکه قبلش صحبت از #ترانه_علیدوستی در مقابل #نوید_محمدزاده در میان بود. حالا دوباره مانی حقیقی به ترکیب پیشین برگشته است.

شیشلیک
کارگردان: محمدحسین مهدویان
شیشلیک فیلمی به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، نویسندگی #امیرمهدی_ژوله است و اولین تجربه کمدی محمدحسین مهدویان خواهد بود.48m

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar