نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
  2. برگزیده
سینما و چهره ها

زمان دقیق آغاز پخش «نجلا» مشخص نیست

منبع
مهر
بروزرسانی
زمان دقیق آغاز پخش «نجلا» مشخص نیست

مهر/ تهيه‌کننده سريال «نجلا» با اشاره به اينکه زمان دقيق آغاز پخش اين مجموعه هنوز مشخص نيست، در عين حال تأکيد کرد که سريال همزمان با دهه آخر صفر پخش خواهد شد.
سعيد سعدي تهيه‌کننده سريال تلويزيوني «نجلا» درباره زمان قطعي آغاز پخش اين مجموعه از شبکه سه سيما گفت: زمان قطعي آغاز پخش را شبکه مشخص مي‌کند اما طبق هماهنگي‌ها احتمال دارد پخش سريال با دهه آخر صفر همزمان شود.
وي درباره مضمون سريال که به اربعين اشاره دارد و تأثير به تعويق افتادن پخش آن بر ارتباط با مخاطب عنوان کرد: اگر سريال از دهه آخر صفر آغاز شود و بعد از اربعين بيفتد باز هم اين ظرفيت را دارد که مخاطبش را جذب کند چون يک درام عاشقانه است.
تهيه‌کننده «نجلا» اضافه کرد: اين سريال در لايه‌هايي از قصه به اربعين مي‌پردازد به هر حال ما تلاشمان را کرديم و «نجلا» يک کار مناسبتي و متعلق به امام حسين (ع) است و شايد عرف سازمان صداوسيما ساخت چنين سريال‌هاي مناسبتي با اين پروداکشن نباشد.
سعدي درباره سختي‌هاي توليد اين سريال توضيح داد: سريال لوکيشن‌هاي متعدد دارد، هزينه‌هاي سنگيني داشت، اکسسوار داشتيم و تلاش کرديم نتيجه کار خوب از آب دربيايد و مخاطب با آن ارتباط برقرار کند. به ويژه که کار کردن در اين شرايط کرونايي واقعاً سخت بود. الان هم عوامل در جنوب کشور هستند، کار توليد ادامه دارد و بيشترين مشکلشان گرماي هوا است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره