نماد آخرین خبر

«شکلات تلخ» هویت کودکان کار را بررسی می کند

منبع
فارس
بروزرسانی
«شکلات تلخ» هویت کودکان کار را بررسی می کند

فارس/برنامه «شکلات تلخ» به تهيه‌کنندگي و کارگرداني مجتبي احمدي؛ از گروه اجتماعي شبکه پنج سيما روي آنتن مي‌رود.

 مجتبي احمدي در اين باره گفت: برنامه شکلات تلخ با هدف ساماندهي کودکان کار و پرداختن به موضوعات و مشکلات اين گروه آسيب پذير کليد خورد اما در ادامه عوامل موثر بر کشانده شدن کودکان به خيابان را بررسي کرديم ، در برنامه روز سه شنبه ماندگاري بر عادت اشتباه و فاصله گرفتن از هويت کودکان برررسي مي‌شود.

تهيه کننده و کارگردان شکلات تلخ مي‌گويد: روايت ما در اين برنامه مستندگونه با بررسي زندگي کودکان کار، دختران فراري، خانواده هاي آسيب ديده، مهاجرت، طلاق، اعتياد و ... کليد خورد و با توجه به محدوديت در اشاره مستقيم به قصه زندگي افراد، گروه نگارش داستان آنها را باز نويسي و در نهايت به توليد و روايت توام رسيديم در اين برنامه نيز زندگي کودکان کار و خيابان را به لحاظ چرايي تغير روحيه و روان بر سر چهار راه ها با حضور دکتر علي گو مدير امور آسيب ديدگان سازمان بهزيستي کشور، دکتر کياسري  ( روان شناس) و مهندس فروتن مهر کارآفريني  که مسير زندگي متفاوتي را تجربه کرده است تا امروز به تحليل رسانه ايي مي رسانيم.

تهيه کننده اين برنامه گفت: در برنامه روز سه شنبه داستان پسري  به نام نويد و خانواده اش را بازسازي مي کنيم که مسير تلخ زندگي اش  حاوي نکات بسياري است.

برنامه «شکلات تلخ» شنبه و سه شنبه حوالي ۱۳/۳۰ و روزهاي يکشنبه و چهارشنبه  بعد از اخبار بامدادي   روي آنتن شبکه پنج سيما مي‌رود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره