نماد آخرین خبر

سریال «نفوذ» دی‌ماه آماده پخش می‌شود

منبع
فارس
بروزرسانی
سریال «نفوذ» دی‌ماه آماده پخش می‌شود

فارس/ سريال «نفوذ» به کارگرداني و نويسندگي جواد شمقدري به‌دليل حجم بالاي جلوه‌هاي ويژه بصري دي‌ماه آماده پخش مي‌شود.
محسن علي‌اکبري تهيه‌کننده سريال «نفوذ» ضمن اعلام خبر فوق و با بيان اينکه اين سريال ۲۵۰۰ دقيقه نياز به تروکاژ (جلوه‌هاي ويژه بصري) دارد، گفت: به دليل حجم بالاي کار جلوه‌هاي ويژه و با توجه به تلاش همه عزيزان در اين بخش، سريال «نفوذ» دي‌ماه آماده پخش مي‌شود.

وي افزود: اين مجموعه اولين سريال تلويزيوني است که با اين حجم بالاي تروکاژ آماده مي‌شود و به محض آماده شدن سريال در جدول پخش قرار مي‌گيرد.

مجموعه تلويزيوني «نفوذ» به تهيه‌کنندگي محسن علي‌اکبري و کارگرداني و نويسندگي جواد شمقدري در فصل اول تاريخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان مي‌دهد.

در اين سريال که محصول مرکز سيمافيلم است، از حضور بازيگران ايراني و خارجي استفاده شده است. بازيگران خارجي اين سريال از بازيگران آلماني، بلغاري و فرانسوي انتخاب شدند که به زبان انگليسي و با لهجه آمريکايي صحبت مي‌کنند و اين بخش‌ها با زيرنويس فارسي پخش خواهد شد.

يلدا افشاري‌نيا، امين اسکندريان، کيميا اکرمي، احمد نجفي، حميد گودرزي، رحيم نوروزي، عليرام نورايي، صالح ميرزا آقايي، شهره لرستاني، زهرا سعيدي، سيدمحسن هاشمي، جليل فرجاد، ماشاءالله شاه‌مرادي، کاوه سماک‌باشي، اميرمحمد زند، نجوا صاحب الزماني، فاطمه بيگي، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمي بازيگران ايراني اين سريال و فيليپ ساپرکين و سامي بابو از بازيگران خارجي اين سريال هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره