نماد آخرین خبر

تعویق یک‌ ساله اکران «دنیای ژوراسیک: قلمرو»

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تعویق یک‌ ساله اکران «دنیای ژوراسیک: قلمرو»

باشگاه خبرنگاران/ فيلم سينمايي «دنياي ژوراسيک: قلمرو» که قرار بود تابستان ۲۰۲۱ اکران شود، با يک سال تأخير در سال ۲۰۲۲ نمايش داده خواهد شد.
دايناسور‌ها تا سال ۲۰۲۲ بر پرده نقره‌اي حکومت نخواهند کرد. فيلم «دنياي ژوراسيک: قلمرو» در تاريخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۰ خرداد ۱۴۰۱) به نمايش درخواهد آمد. يونيورسال پيکچرز، استوديوي سازنده اين مجموعه سينمايي ماجراجويي و علمي-تخيلي، در ابتدا اکران اين فيلم را براي تابستان ۲۰۲۱ تنظيم کرده بود.

کالين ترورو کارگردان اين فيلم، پوستري جديد از «دنياي ژوراسيک: قلمرو» را منتشر کرد که لوگوي آشناي مجموعه فيلم‌هاي ژوراسيک روي آن ديده مي‌شود؛ لوگويي که يادآور فيلم «پارک ژوراسيک» محصول سال ۱۹۹۳ است.

فيلم «دنياي ژوراسيک: قلمرو» که توليد آن در ميانه ماه مارس به خاطر شيوع کرونا متوقف شد، از اولين پروژه‌هايي بود که فيلمبرداري‌اش خيلي زود از سر گرفته شد. استوديوي سازنده فيلم، براي جلوگيري از شيوع کرونا در صحنه فيلمبرداري اقدامات زيادي از جمله قرنطينه عوامل در يک هتل جدا را انجام داده بود. اعلام شده هزينه اين اقدامات حدود ۵ ميليون دلار بوده است. فيلمبرداري «دنياي ژوراسيک» هنوز به پايان نرسيده و گفته مي‌شود، سه هفته تا پايان فيلمبرداري فاصله دارد.

«دنياي ژوراسيک: قلمرو» ششمين فيلم از اين مجموعه سينمايي ۲۷ ساله است که کريس پرت و برايس دالاس در آن بازي مي‌کنند. ترورو همانند دو قسمت قبل کارگرداني اين فيلم را بر عهده دارد. فيلم‌هاي «ژوراسيک» در مجموع بيش از ۵ ميليارد دلار در گيشه جهاني فروش داشته اند.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar