نماد آخرین خبر

پدی کانسیداین به قلب «آتش و خون» زد

منبع
برنا
بروزرسانی
پدی کانسیداین به قلب «آتش و خون» زد

برنا/ سريال «خاندان اژدها» که قرار است در سال 2022 پخش شود، براساس زمان «آتش و خون» به رويدادهاي سه قرن پيش از داستان سريال پرطرفدار «بازي تاج و تخت» و خاندان تارگين مي پردازد.

بازيگر 47 ساله انگليسي، پدي کانسيداين، در پروژه جديد سازندگان بازي تاج و تخت در نقش شاه ويسيريس تارگين ظاهر مي شود.
او ده ها فيلم و سريال ديگر از جمله نقش پدرجان هيوز در سريال پيکي بلايندرز ساخته تلويزيون بي بي سي را بازي کرده است.

گفته مي‌شود؛ «خاندان اژدها» (House of the Dragon) که تنها يکي از اسپين آف هاي سريال محبوب «بازي تاج و تخت» (Game of Thrones) به شمار مي آيد آغاز شده است. اين سريال بر اساس رمان تکميلي «آتش و خون» (Fire & Blood) نوشته جرج آر آر مارتين ساخته شده و داستان آن ۳۰۰ سال پيش از ماجراهاي سريال «بازي تاج و تخت» رخ مي دهد که دوران اوج قدرت و حاکميت خاندان تارگرين ها بوده است.


با توجه به اينکه سريال «خاندان اژدها» هنوز در مراحل اوليه توليد قرار دارد، هنوز تاريخ نمايشي براي آن اعلام نشده است. با اين وجود، برخي از عوامل سريال مربوط به تاريخچه تارگرين ها تاکنون توسط شورانرهاي آن معرفي شده اند که از آن ميان مي توان به جرج آر آر مارتين به عنوان تهيه کننده اجرايي، رايان کوندال در مقام نويسنده (نويسنده سريال Colony) و ميگل ساپوشنيک در مقام کارگردان که کارگرداني برخي از اپيزوهاي مهم سريال «بازي تاج و تخت» در فصول مختلف را بر عهده داشته اشاره کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره