نماد آخرین خبر

کرونا به دایناسورها هم حمله کرد

منبع
مهر
بروزرسانی
کرونا به دایناسورها هم حمله کرد

مهر/ توليد فيلم جديد «دنياي ژوراسيک» به دليل مشاهده شدن تست مثبت کوويد-۱۹ متوقف شد.
کالين ترورو کارگردان فيلم «دنياي ژوراسيک: قلمرو» اعلام کرده مراحل تهيه فيلم به صورت موقتي تعليق شده چون چند نفر از دست‌اندرکاران مبتلا به کروناويروس شده‌اند.
او گفت: با اين خبر از خواب بيدار شدم که چند تست مثبت کروناويروس در صحنه فيلم داشتيم. همه با فاصله کمي تست دادند و نتيجه منفي بود اما به خاطر پروتکل‌هاي ايمني به مدت ۲ هفته توقف مي‌کنيم. به زودي برمي‌گرديم.

يکي از سخنگويان استوديوي يونيورسال نيز در بيانيه‌اي گفت: اواخر ديشب به ما اطلاع‌رساني شد که در مراحل تهيه فيلم چند مورد تست مثبت کوويد -۱۹ ثبت شده است. حتي با وجود اينکه تست‌هاي بعدي امروز صبح منفي بود، به خاطر پروتکل‌هاي سفت‌ و سخت و براي اطمينان حاصل کردن از ايمني و سلامت کل بازيگران و دست‌اندرکاران، فيلمبرداري به طور موقت معلق شده و در پيروي از رهنمودهاي ايمني ادامه پيدا خواهد کرد.

اين خبر يک روز پس از اين منتشر شد که يونيورسال اعلام کرد تاريخ اکران «دنياي ژوراسيک: قلمرو» به تعويق افتاده است. حالا اين فيلم بلاکباستري روز دهم ژوئن ۲۰۲۲ روي پرده‌ها خواهد رفت که يک سال ديرتر از تاريخ انتخابي اوليه است.

کار فيلمبرداري اين فيلم که ششمين فيلم از اين مجموعه ۲۷ ساله است، تازه در مه مارس در بريتانيا شروع شده بود که کروناويروس در سراسر اروپا گسترش يافت. حالا هم بعد از وقفه‌اي چند ماهه، اين يکي از نخستين فيلم‌هاي بزرگي بود که کار فيلمبرداري‌اش را دوباره ادامه داده بود.

استوديو تدابير سفت‌ و سخت و پرهزينه‌اي اعمال کرد تا مطمئن شود کسي به ويروس مبتلا نخواهد شد؛ اين‌ها شامل تست کردن مداوم و قرنطينه کردن بازيگران و دست‌اندرکاران در هتل مي‌شد. هنوز حدود سه هفته ديگر از فيلمبرداري «قلمرو» باقي مانده است.

اين نخستين فيلمي نيست که فيلمبرداري دوباره‌اش متوقف شده است. تنها چند روز پس از اينکه فيلمبرداري «بتمن» جديد آغاز شد، استوديوي برادران وارنر اعلام کرد دوباره فيلمبرداري متوقف شده چون بازيگر اصلي يعني رابرت پتينسون مبتلا به ويروس شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره