ايسنا/  فيلم نمايش «قصه‌هاي سفر پرماجراي کشتي نوح» به کارگرداني مريم معترف از توليدات سال ۱۳۹۸ مرکز تئاتر کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در پايگاه اينترنتي «نمايش‌نما» اکران شد.
اين نمايش برگرفته از داستان کشتي نوح و مناسب کودکان پنج سال به بالا است.

نمايش «قصه‌هاي سفر پرماجراي کشتي نوح» روايت‌گر داستان حضرت نوح و فرمان خداوند براي ساختن کشتي و سوار کردن جفت‌هاي مختلف حيوانات در آن، ماجراها و اتفاق‌هايي که تحت تأثير شيطنت‌هاي شيطان، ميان حيوانات در کشتي رخ داده، نگارش کتيبه قانون زندگي در کنار هم از سوي‌ حضرت نوح و در نهايت رسيدن به خشکي است.

بر همين اساس، گروهي از نويسندگان متن نمايش «قصه‌هاي سفر پرماجراي کشتي نوح» را نوشته‌اند و مريم معترف آن را بازنويسي کرده است.
ميثم يوسفي، مجتبي گوهرخاي، علي بيک‌محمدي، منا شمس‌الديني، شهرام نجاتي و مسعود پورجمشيد در اين نمايش نقش‌آفريني کرده‌اند.

همچنين شهرام نجاتي به عنوان شاعر و آهنگ‌ساز، فائزه فيض به عنوان طراح و سازنده عروسک و محمدرضا شاملوفرد به عنوان طراح نور با اين نمايش همکاري داشته‌اند و پرده نقاشي نمايش «قصه‌هاي سفر پرماجراي کشتي نوح» بر عهده مهدي طالعي‌نيا و طراحي پوستر و بروشور آن بر عهده سعيد شاکرنيا بوده است.

حميدرضا حسينعلي کارگردان تلويزيوني، عباس شاه‌چراغي دستيار کارگردان، فريبا جديدي مشاور رسانه‌اي، شهر آشوب مفتاحي هماهنگ‌ کننده، ‌شادن گلزار روابط عمومي و روژين ستاري مدير توليد اين اثر هستند.
علاقه‌مندان مي‌توانند فيلم نمايش «قصه‌هاي سفر پرماجراي کشتي نوح» را تا پايان آبان ۱۳۹۹ در پايگاه مجازي نمايش‌نما کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان به نشاني th.kpf.ir تماشا کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar