فارس/ کانادا «پسر بامزه» را براي بخش بين المللي اسکار انتخاب معرفي کرد. مجموعه درام سري لانکا از «ديپا مهتا» قرار است در ماه دسامبر در شبکه نتفليکس پخش شود.

کانادا فيلم «پسر بامزه» اثر «ديپا مهتا» سري لانکايي را که اقتباسي از رمان بزرگسالان «شيام سلوادوراي» به همين نام است، انتخاب کرده تا به عنوان نماينده اين کشور در مسابقه اسکار ۲۰۲۱ در گروه بهترين فيلم بين المللي حضور داشته باشد.

شرکت نشر فيلم «ARRAY» متعلق به «آوا دوورني» فيلمساز سرشناس هاليوودي اين فيلم درام سريلانکايي را براي پخش در تاريخ دهم دسامبر به نتفليکس فروخته است.

 

اين فيلم با بازي هاي «براندون اينگرام»، «نيمي هاراسگاما»، «علي کاظمي»، «آگام درشي» و «آروش ناند»، ۴ دسامبر براي اولين بار در شبکه CBC در کانادا به نمايش درمي آيد سپس در سينماها اکران خواهد شد.

اين پروژه سينمايي در کشور سريلانکا فيلمبرداري شده و وقوع آن در دهه هاي ۱۹۷۰ و ۸۰ ميلادي است که در آن پسري دوست داشتني و بامزه به نام آرجي را به تصوير مي کشد که در دوران اوج تنش هاي ملتهب سياسي بين اقليت تاميل و اکثريت سينهالي بزرگ مي شود و ماجراهايي برايش پيش مي آيد. او در خانواده و جامعه اي بزرگ مي شود که تفاوت هاي خارج از نرم هاي اجتماعي را برنمي تابند.

 

«پسر بامزه» به نويسندگي مشترک «مهتا» و «سلوادوراي» ساخته شده و «ديويد هميلتون» و «حسين عمارشي» تهيه کنندگي آن را بر عهده دارند.

نامزدهاي اسکار در ۱۵ مارس اعلام مي شوند و رويداد نهايي جوايز اسکار در ۲۵ آوريل ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد. 

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar