تسنيم/ مدير عامل يک شرکت رسانه‌اي بزرگ هاليوود که به شکل عمده در زمينه تهيه و توزيع فيلم‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني فعاليت مي‌کند، به تجاوز متهم شد.
بر اساس پرونده هاي قانوني، کوين اولريچ، مديرعامل شرکت «انکوريج کپيتال» که به شکل عمده در زمينه تهيه و توزيع فيلم‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني در هاليوود فعاليت مي‌کند، در سال 2019 به حمله جنسي به يک زن نيويورکي متهم شد. رسانه‌هاي مختلف امروز اعلام کردند که «کِوين اولريچ» رئيس هيات مديره کمپاي بزرگ «مترو گلدوين ماير» (MGM) به تجاوز جنسي متهم شد.

«جنيفر پري» شاکي اولريچ، روند دادرسي اين پرونده را يک ماه پس از طرح شکايت به دادگاه، متوقف کرد.
اولريش علاوه بر اداره صندوق هاي تاميني انکوريج، به عنوان رئيس هيئت مديره «مترو گلدوين ماير»(Metro-Goldwyn-Mayer)، استوديوي توليد کننده فرنچايز فيلم «جيمز باند» نيز فعاليت مي کند.

نمايندگان اولريچ و انکوريج هنوز به درخواست ورايتي براي اظهار نظر در اين مورد پاسخ نداده‌اند.

طبق دادخواست دادگاه در ماه ژوئن در دادگاه عالي ايالت نيويورک، پري ادعا کرد که او در 25 جولاي 2019 در اتاق خود در هتل مرسر توسط اولريچ مورد تعرض قرار گرفته است. اين شکواييه اما در تاريخ 2 جولاي پس گرفته شد.

در اين شکايت آمده: اين شاکي از تماس فيزيکي اجباري و عمل جنسي غيرتوافقي شکايت داشت.
در ادامه نوشته: اتفاقي که براي اين خانم افتاده  باعث درد جسمي، و افسردگي روحي و رواني و از دست دادن پايدار لذت زندگي شده است.
مشخص نيست که چرا پري يک ماه پس از تشکيل پرونده، و البته در صورت توافق احتمالي بين اولريچ و شاکي، پرونده خود را متوقف کرده است.

شرکت «انکوريج» داراي 34٪ از سهام کمپاني «MGM» است، و بنابر گزارش «فايننشال تايمز» اين استوديو  14٪ از سهم توليد محتواي شرکت اصلي را به ميزان 8.4 ميليارد دلار در اختيار دارد.

اولريش در سال 2018، هنگامي که «گري باربر» مديرعامل سابق «MGM»، به دليل اعتراض افراد داخلي هاليوود، برکنار شد، جايگاهي به مراتب بهتر برايش مهيا شد.

اولريچ به عنوان رئيس هيات مديره، يک تيم مديريت موقت را از طريق «دفتر مديرعامل» در آن زمان ايجاد کرد و بعداً مايکل دي لوکا تهيه‌کننده باسابقه هاليوود را براي تصدي سمت مديريت بخش فيلم در استوديو منصوب کرد.

هنوز مشخص نيست که علت انصراف شتاب‌زده و بدون دليل خانم «جنيفر پري» شاکي اولريچ، ناشي از توافق پشت پرده شاکي و متشاکي بوده يا تهديد و مسائل ديگر.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar