باشگاه خبرنگاران/ بازيگر «صفر ۲۱» از تجربه هاي اولين کار تلويزيوني و تلخ و شيريني هاي فيلم کمدي صحبت کرد.

پادينا کياني بازيگر سريال «صفر ۲۱» گفت: تجربه خيلي خوبي از همکاري با آقاي رضويان و آقاي انصاري داشته ام و تمام عوامل سريال «صفر ۲۱» خانواده من شدند نه تنها در خود داستان بلکه در واقعيت چيزي از يک خانواده کم نداشتند. با توجه به اين که «صفر ۲۱» اولين کار تلويزيوني بنده بود استرس بسيار زيادي براي بازي در اين سريال داشتم که با محبت‌ها و کمک‌هاي عوامل، اين استرس از بين رفت همچنين تشکر ويژه دارم از کارگردانان اين مجموعه که تمام نکات حائز اهميت را به من گوشزد مي‌کردند.

او درباره نحوه دعوت به اين کار مطرح کرد: به واسطه کار در تئاتر و حضور در فيلم کوتاه، با فضاي تلويزيون آشنا بودم و بعد از انجام تست براي سريال «صفر۲۱» قبول شدم و خوشبختانه افتخار اين را داشتم که در کنار اين هنرمندان نقش آفريني کنم. همچنين مديون زحمات همکارانم هستم که کمک کردند به نقش «شادي» نزديک شوم.

ناگفته هاي بازيگر «صفر ۲۱» از اولين کار تلويزيوني/ساخت فصل دوم سريال

بازيگر «صفر ۲۱» درباره نحوه رعايت نکات بهداشتي بيان کرد: در تمام ساعات فيلمبرداري شيوه نامه هاي بهداشتي رعايت مي شد و عوامل صحنه از ماسک و شيلد استفاده مي‌کردند منتهي بازيگران به تناسب کاري که بايد انجام مي‌دانند نمي‌توانستند از ماسک استفاده کنند و خداروشکر کسي از اعضاي گروه به کرونا مبتلا نشد که قطعا رعايت مسائل بهداشتي در اين امر موثر واقع شده است.

ناگفته هاي بازيگر «صفر ۲۱» از اولين کار تلويزيوني/ساخت فصل دوم سريال

وي با اشاره به حضور خود در «صفر ۲۱» از بازخورد مردم گفت: در فصل دوم هم حضور خواهم داشت کما اينکه زمان شروع فيلم برداري متعاقبا از طرف عوامل اعلام خواهد شد. بازخورد خوبي از جامعه مخاطب گرفته ام. خصوصا از همان قسمت اول تکيه کلام من در سريال در بين مخاطبان استفاده شد که اين به عنوان يک امضا براي نقش «شادي» است.

ناگفته هاي بازيگر «صفر ۲۱» از اولين کار تلويزيوني/ساخت فصل دوم سريال

کياني در پايان گفت:چون به عنوان اولين کار، سريال کمدي بازي کرده ام؛ هم برايم دشوار بود هم لذت بخش و فکر نمي‌کردم که اولين کار را در اين قالب انجام بدهم همچنين تمام دقايقي که در کنار اين دوستان کار مي‌کردم برايم شيرين و به ياد ماندني است و مي‌توانم بگويم تک تک ثانيه هايش برايم خاطره ساز و زيبا بود و در کنار هنرمندان فاخر اين داستان بازي کردن از افتخارات من است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar