باشگاه خبرنگاران/ جف نيکولز به عنوان کارگردان و نويسنده سومين فيلم «مکان ساکت» انتخاب شده و بازيگر قسمت نخست اين فيلم نيز تهيه کننده خواهد بود.
 دنياي فيلم سينمايي «مکان ساکت» در حال گسترش است. جف نيکولز، براي کارگرداني و نويسندگي سومين فيلم اين مجموعه سينمايي انتخاب شده که بر اساس ايده جان کراسينسکي ساخته خواهد شد. اين قسمت جديد با اعلام کمپاني پارامونت، سال ۲۰۲۲ منتشر مي‌شود. اطلاعات داستاني اين فيلم هنوز اعلام نشده است.

نيکولز که براي فيلم‌هاي درام مثل «لاوينگ» که در بخش بازيگري نامزد اسکار شد و در کن حضور داشت، «پناه بگير»، «ماد» با بازي متيو مک کانهي و «ويژه نيمه شب» شناخته مي‌شود، مسئوليت ساخت اين فيلم را از کراسينسکي گرفته که دو قسمت قبلي را نوشته و کارگرداني کرده است. کراسينسک البته تهيه کننده اين فيلم جديد خواهد بود.

اولين قسمت از مجموعه سينمايي «يک مکان ساکت» در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و کراسينسکي و اميلي بلانت در آن نقش آفريني مي‌کردند که فروشي موفقيت آميز داشت و با بودجه‌اي کمتر از ۲۰ ميليون دلار در گيشه جهاني ۳۴۰ ميليون دلاري شد. اين فيلم رکورد بيشترين افتتاحيه براي يک فيلم ترسناک را به خود اختصاص داد. همچنين يک نامزدي نيز در بخش بهترين تدوين صداي اسکار کسب کرد.

قسمت دوم فيلم قرار بود در ماه مارس اکران شود که البته بعد از تعطيلي سينما‌ها به خاطر ويروس کرونا اکران اين فيلم نيز تا ۲۳ آوريل ۲۰۲۱ به عقب افتاد. اين فيلم داستان خانواده ابات را روايت مي‌کند که براي بقا در دنيايي پسا آخرالزماني تلاش مي‌کنند که توسط جانوراني خطرناک که به صدا حساس هستند احاطه شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar