ميزان/ فيلمبرداري فصل دوم سريال مطرح و پرطرفدار «ويچر» به دليل ابتلاي ۴ بازيگر اين اثر متوقف شد، اين سريال در فصل اول خود با استقبال مخاطبان همراه بود و به تازگي نخستين تيزر فصل دوم را منتشر کرده بود. نت فليکس با تاييد اين خبر از توقف فيلمبرداري تا اطلاع ثانوي خبر داد.

هنري کويل، آنيا چالاترا، فريا آلن، مي‌آنا بورينگ، جودي مي، آنا شافر از جمله بازيگراني هستند که از فصل يک به فصل دوم آمده اند. روويس پيرسون، لارس ميکلسون، ميمي ديواني و ماهش جادو از جمله بازيگران جديد اين اثر هستند.
چندي پيش تاريخ فيلمبرداري فصل دوم سريال «ويچر» اسفندماه ۹۸ اعلام شده بود اما به دليل شيوع جهاني ويروس کرونا، فعلا فيلمبرداري متوقف شده است. مدتي قبل مدير شبکه نت فليکس در همين راستا اعلام کرد تا در صورتي که ويروس کرونا کنترل شود.

اين سريال اقتباس از مجموعه کتاب‌ها و رمان‌هاي ويچر جادوگر با اندکي تغيير است. لازم به ذکر است طبق گفته کارگردان و عوامل ساخت اين مجموعه جذاب، قرار است در هر فصل، فصلي از کتاب نمايش داده شود.

لورن اشميت هيسريچ، بازيگر نقش شورانر در سريال اطلاعات بيشتري را از فصل دوم آن به اشتراک گذاشته است. هيسريچ با انتشار توييت جديدي تاييد کرد که در فصل دوم به‌شکل عميق‌تري به کاهير و فرينجيلا، شخصيت‌هاي شرور سريال پرداخته مي‌شود.

جادوگر يک مجموعه تلويزيوني در ژانر درام و فانتزي است که توسط لورن اشميت هيسريچ براي شبکه نت‌فليکس ساخته شده‌است. اين سريال برگرفته از مجموعه رماني به همين نام، اثر آندژي ساپکوفسکي نويسنده لهستاني مي‌باشد.

در خلاصه داستان سريال «جادوگر» آمده است: گرالت ريويايي، جادوگر و شکارچي جهش‌يافته هيولا، در تلاش است تا جاي خود را در اين دنياي پر از هيولا و آدم‌هاي ظالم پيدا کند.


سريال ويچر قرار است در قالب هشت اپيزود، در اواخر سال ۲۰۱۹ از نت‌فليکس پخش شد. هنري کويل، جودي مي، آنيا چالوترا، فريا آلن و آنا شافر از جمله بازيگراني بودند که در فصل اول سريال تلويزيوني جادوگر به ايفاي نقش پرداختند.

هنري کويل بازيگر مطرح سينماي هاليوود بيشتر براي بازي در نقش سوپرمن در فيلم سينمايي «مرد پولادين» و جوخه انتقام شناخته مي‌شود، وي در آخرين نسخه از فيلم سينمايي جيمز باند نيز به ايفاي نقش پرداخت. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar