برنا/ «مجله ليگ قهرمانان اروپا» در فصل جديد مسابقات فوتبال، به جاي تلويزيون از فيليمو پخش خواهد شد.
در ادامه همکاري‌هاي عادل فردوسي‌پور با پلتفرم فيليمو در زمينه دوبله، برنامه تلويزيوني «مجله ليگ قهرمانان اروپا» که پيشتر با صداي وي روي آنتن شبکه ورزش سيما مي‌رفت، در فصل جديد مسابقات فوتبال در فيليمو منتشر خواهد شد.
اين برنامه آخرين بار در ۱۰ شهريور ماه ۹۹ روي آنتن رفت و در ۱۷ شهريور ماه ۹۹ نيز بازپخش شد. پخش «مجله ليگ قهرمانان اروپا» در ماه‌هاي اخير، بي‌نظم بود و در چندين هفته به جاي پخش قسمت جديد، تکرار قسمت‌هاي قبلي آن روي آنتن رفته بود.
پيشتر نيز در نمونه‌هايي چون «خانه ما» و «به وقت جام» سابقه داشته است که برنامه‌هاي تلويزيون بعد از فاصله‌اي چند ساعته، به صورت رسمي در پلتفرم‌هاي وي‌اودي منتشر شوند، اما اين رويه تاکنون معکوس نشده و شبکه‌هاي مختلف تلويزيون هيچ‌گاه برنامه‌هاي غيرنمايشي را که براي اولين بار در وي‌اودي‌ها منتشر شوند، روي آنتن نبرده است از همين رو، انتشار «مجله ليگ قهرمانان اروپا» در فيليمو را بايد پاياني احتمالي بر حضور اين برنامه در شبکه ورزش سيما دانست.
«مجله ليگ قهرمانان اروپا» يک برنامه ۳۰ دقيقه‌اي است که در ۱۵ سال گذشته به صورت هفتگي از سوي اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) منتشر شده و در چند سال اخير، با تهيه‌کنندگي و صداپيشگي عادل فردوسي‌پور از شبکه ورزش سيما پخش شده است.
فردوسي‌پور در يک سال و نيم اخير و پس از حذف «۹۰»، برنامه «فوتبال ۱۲۰» را در مقام تهيه‌کننده و برنامه تاميني «مجله ليگ قهرمانان اروپا» را در مقام تهيه‌کننده و صداپيشه روي آنتن تلويزيون داشته است.
حال با حذف اين برنامه از آنتن سيما، برنامه «فوتبال ۱۲۰» تنها حضور اين برنامه‌ساز شاخص را در شبکه‌هاي تلويزيون رقم خواهد زد. اگرچه اين برنامه نيز در فصل جديد مسابقات فوتبال روي آنتن نرفته، اما فردوسي‌پور به تازگي وعده بازگشت آن براي فصل جديد را مطرح کرده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar