مهر/ دنياي مجموعه سينمايي «يک جاي ساکت» در حال گسترش است.

جف نيکولز انتخاب شده تا نويسنده و کارگردان سومين فيلم اين فرنچايز باشد که بر پايه ايده اورجينال جان کرازينسکي ساخته شده است. شرکت پارامونت اعلام کرد قسمت جديد فيلم در سال ۲۰۲۲ اکران مي‌شود اما جزيياتي از فيلم منتشر نکرد.

نيکولز که بيشتر از همه به خاطر فيلم‌هاي درامش از جمله «لاوينگ»، «پناه بگير»، «گِل» و «ويژه نيمه شب» شناخته شده است، مسئوليت هدايت قسمت سوم را از کرازينسکي که دو فيلم نخستين اين مجموعه را نوشت و کارگرداني کرد، گرفته است.

کرازينسکي از طريق شرکت تهيه فيلمش يعني ساندي نايت تهيه‌کننده پروژه خواهد بود و شريکش آليسون سيگر تهيه‌کننده اجرايي فيلم است.

فيلم اصلي اين مجموعه که در سال ۲۰۱۸ با نقش‌آفريني کرازينسکي و اميلي بلانت منتشر شد، در باکس آفيس به شدت موفق بود و توانست در سراسر جهان نزديک به ۳۴۰ ميليون دلار بفروشد و با کسب بيش از ۵۰ ميليون دلار در نخستين آخر هفته اکران خود، رکورد بزرگ‌ترين اکران آخر هفته اول يک فيلم ژانر وحشت را بشکند.

دومين قسمت از اين مجموعه قرار بود در ماه مارس اکران شود، اما به خاطر بسته شدن سالن‌هاي سينما به دليل پاندمي کروناويروس اکران آن به بيست‌وسوم آوريل ۲۰۲۱ موکول شده است.

اين فيلم‌ها داستان خانواده آبوت با دو فرزند کوچک و يک نوزاد تازه به دنيا آمده را تعريف مي‌کنند که در دنيايي براي بقا تلاش مي‌کنند که در آن مخلوقاتي عجيب و ناشناخته جذب هر صدايي جذب مي‌شوند و قرباني‌شان را پيدا مي‌کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar