صبا/ رابرت دنيرو سرسخت ترين سلبريتي منتقد ترامپ در طي اين سالها با ابراز رضايت از انتخاب بايدن از ميزان آراي ترامپ اظهار تاسف کرد. رابرت دنيرو بازيگر بزرگ  سينماي جهان چند روز پس از اعلام نتايج انتخابات ۲۰۲۰ آمريکا درباره اين رويداد صحبت کرد. دنيرو در اين گفتگو هم به ستايش از بايدن پرداخت و هم بابت راي بيش از ۷۱ ميليون آمريکايي به ترامپ اظهار تاسف کرد.
دنيرو ۷۷ ساله که در طي اين چهار سال و از روزي که ترامپ پا به کاخ سفيد گذاشت بارها و بارها به انتقاد از او پرداخته بود گفت: خدا را سپاسگزارم که از اين موقعيت بيرون آمديم، به اميد خداوند با بايدن به محل آرامش برمي گرديم، رابرت دنيرو با وجود خوشحالي از انتخاب بايدن و هريس از ميزان راي ترامپ ابراز ناراحتي کرد.
ستاره «راننده تاکسي» و «مرد ايرلندي» از راي هوادران ترامپ که ميزانش بيش از ۷۱ ميليون بوده است ابراز تاسف کرد و گفت: گيج و مبهوتم که چگونه مردم به او راي داده اند، واقعا نمي دانم چرا. من عصباني بودم از اين که مي ديدم او طوري رفتار مي کند که مردم حرفش را مي پذيرند، واقعا عصباني مي شدم، حالا بسياري از مردم کشور هم اينگونه هستند و وقتي مي بينم عده اي اين گونه نيستند و او را پذيرفته اند و به او راي داده اند، ناراحت مي شوم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar