فیلم نیوز/ پس از آنکه اعلام شد ریبوت فیلم «دزدان دریایی کارایٔیب» از شخصیت «جک اسپارو» با بازی «جانی دپ» فاصله می‌گیرد، شایعه‌ی جانشینی او با «مارگو رابی» شنیده شد. در آن زمان برای هواداران چندگانه توضیح داده نشد که آیا فیلم جدید به قسمت قبلی مرتبط است یا اینکه به کلی داستانی تازه روایت خواهد کرد. رابی در مصاحبه‌ی جدیدی با پادکست «هپی سد کانفیوزد» به این شایعات پیرامون «دزدان دریایی کارایٔیب» واکنش نشان داده است.

اگرچه به نظر می‌رسد که او می‌داند که جانشین دپ خواهد شد، اما اطلاعات تازه‌ای در اختیار هواداران نمی‌گذارد. رابی تنها به ذکر این عبارت بسنده می‌کند: «زمان مشخص خواهد کرد.»

رابی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل به بازی در «دزدان دریایی کارایٔیب» دارد یا نه می‌گوید: «شاید. در روزهای ابتدایی به سر می‌بریم. نمی‌توانم چیز دیگری بگویم… حالا نمی‌توانم.»

در اولین گزارش مشارکت رابی در «دزدان دریایی کارایٔیب» آمده بود که قسمت بعدی یک ریبوت خواهد بود و شخصیت‌های زن بیشتری در آن دیده خواهند شد.

در صورتی که جانی دپ در قسمت بعدی نقشی نداشته باشد، از دومین چندگانه‌ی سینمایی بزرگ هالیوودی حذف می‌شود. دپ در هفته‌های اخیر به دنبال شکست در پرونده‌ی شکایت از «امبر هرد»، با درخواست برادران وارنر از بازی در چندگانه‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» کناره‌گیری کرده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar