آخرین خبر/ محسن مقصودی با انتشار این توئیت نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم
برنامه زنده ثریا پس از یک سال، به آنتن باز خواهد گشت.
با تشکر از همه مخاطبان ثریا و تقدیر ویژه از لطف خانواده های عزیز شهدا و همه عزیزانی که در یک سال گذشته پیگیر بازگشت برنامه زنده ثریا بودند و با تشکر از مدیرانی که با نگاهی متفاوت ضرورت ادامه پخش زنده ثریا را تایید کردند با توکل بر خدا برنامه زنده ثریا مجددا مهمان خانه های شما خواهد بود.
اینکه در این یک سال بر ما چه گذشت دیگر مهم نیست، مهم حرفها و بغض‌های در گلو مانده مردم و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ثریا از این بعد دوباره دیدبانی زنده برای پیشرفت ایران اسلامی خواهد بود. امیدوارم با حمایت مدیران محترم تلویزیون ثریا بتواند این رسالت را با همان صراحت همیشگی انجام دهد. صراحت انقلابی و دیدبانی برای پیشرفت ایران و بررسی چالش‌های این مسیر، یقینا می تواند برای مردم امیدآفرین باشد و دشمنان را ناامید کند.
ان شاءالله ثریا در آینده نیز مثل گذشته برنامه ای خنثی و بی طرف نخواهد بود. ثریا علیه استکبار خارجی و داخلی، علیه لیبرالیسم و محافظه کاری، علیه اشرافی گری و مانور تجمل برخی مسوولان، علیه رانتخواری و فساد و عدم شفافیت، علیه تبعیض ها و شکاف طبقاتی، علیه وادادگی و وابستگی در مقابل دشمن، علیه بتن ریزی در قلب پیشرفت کشور، علیه شعار « ما نمی توانیم»، علیه حقوق های نجومی و خصوصی سازی های رانتی و بی ضابطه، علیه «سیاه نمایی» و ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی و علیه بزک کنندگان آمریکا در کشور خواهد ایستاد و در این جنگ نرم وسیع دشمن به هیچ وجه بی طرف نخواهد بود.
البته در این یک سال هم همکاران عزیز و گمنام و جهادی ام در ثریا حتی یک روز کار و‌ روشنگری را کنار نگذاشتند و از آنجا که پخش مستندهای ثریا تنها مسیر اثرگذاری بود با صبر انقلابی و تعامل سازنده با بخش های انقلابی سازمان سعی شد تا خط اثرگذاری و روشنگری خاموش نشود. مستندهای ثریا در این یک سال نظیر متری شش و نیم (دشت مغان)، در انتظار تدبیر (مشکلات کشاورزان جنوب کرمان) ، برهنگی کدخدا، بر بال فناوری، مجموعه پنج قسمتی مستند مدافعین سلامت، مجموعه ۱۰ قسمتی مستند «آفریقا، سرزمین فرصتها» و مجموعه مستند ۱۳ قسمتی «سوریه سرزمین شگفتی ها» (که نیمی از آن پخش شده است و ما بقی هر هفته پنجشنبه و جمعه شب پخش خواهد شد) حاصل همین صبر انقلابی و تعامل سازنده دو طرفه و تلاش مجاهدانه همکاران جوانم در ثریاست که امیدوارم مورد قبول حضرت حق، مردم عزیز و رهبر حکیم انقلاب قرار گرفته باشد.
برنامه زنده ثریا یکشنبه شب ها بعد از سریال شبانه شبکه یک
#ثریا
#برنامه_زنده


 
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar