مهر/ جديدترين قسمت از برنامه «نردبان» به مناسبت برگزاري جشنواره «سينماحقيقت» گفتگويي با اعضاي هيات انتخاب دارد و تعدادي از مستندهاي اين جشنواره را بررسي مي کند.
 بيست و دومين قسمت از فصل جديد برنامه تلويزيوني «نردبان» جمعه ۲۱ آذر روي آنتن شبکه مستند مي‌رود.
در اين قسمت از «نردبان» که ويژه برنامه‌اي براي چهاردهمين جشنواره «سينماحقيقت» است، اعضاي هيات انتخاب بخش کوتاه اين جشنواره مهمان برنامه هستند. امير اصانلو، فخرالدين سيدي و الهام اسدي از اعضاي هيات انتخاب چهاردهمين جشنواره «سينماحقيقت» درباره ملاک‌هاي انتخاب خود و مستندهايي که به جشنواره راه پيدا نکردند، سخن مي‌گويند.

همچنين تعدادي از مستندسازاني که آثارشان به جشنواره راه پيدا کرده است با حضور در «نردبان» و گفتگو با حامد شکيبانيا مجري برنامه از سوژه‌ فيلمسازي خود مي‌گويند.
مهدي شامحمدي کارگردان مستند «هجده هزارپا»، عليرضا دهقان کارگردان مستند «ايساتيس» و سينا حسين‌پور کارگردان مستند «داغ قره باغ» درباره آثار خود که در اين جشنواره حضور دارد، صحبت مي کنند.
«نردبان» مجموعه برنامه تلويزيوني شبکه مستند است که تلاش مي‌کند به فيلم و عکس مستند با نگاهي تخصصي توجه کند. اين برنامه با اجراي محمد (حامد) شکيبانيا، کارگرداني و تهيه‌کنندگي اصغر احمدپور و فاطمه بوربور با آيتم‌هايي مختلف جمعه‌ها ساعت ۱۸ روي آنتن شبکه مستند مي‌رود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar