مهر/ محمدرضا رهبري در نقش جواد جوادي به گروه سريال «بچه مهندس ۴» پيوست و تصويربرداري سکانس‌هاي وي آغاز شد.
سعيد سعدي تهيه‌کننده سريال «بچه مهندس ۴» گفت: پس از قطع همکاري با روزبه حصاري، محمدرضا رهبري به گروه پيوست و تصويربرداري سکانس‌هاي وي آغاز شده است.
وي در ادامه تاکيد کرد: ما تلاش کرديم آقاي حصاري در گروه بازيگران باشند و با آنکه ايشان در مجموعه ديگري مشغول بازي بودند و کارشان در آن مجموعه ۲۰ روز بيشتر طول کشيد، با برنامه‌ريزي دقيق صحنه‌هاي ديگر را گرفتيم تا به گروه بپيوندند اما به دليل درخواست‌هاي نامتعارف ايشان اين امر ميسر نشد و ما به لحاظ توليدي به دليل اين رفتارهاي غيرمتعارف دچار مشکل شديم.


وي درباره يک‌دستي بازي و فراهم شدن شرايطي براي عدم گسست مجموعه با فصل‌هاي قبل گفت: در سري‌هاي قبل هم اين نقش توسط بازيگران ديگر ايفا شد و ان شاءالله با راهنمايي‌هاي آقاي احمد کاوري کارگردان پروژه، محمدرضا رهبري از عهده نقش جواد جوادي به خوبي برمي‌آيد. 
اين تهيه‌کننده باسابقه تلويزيون در پايان درباره ميزان تصويربرداري انجام شده، عنوان کرد: تاکنون ۲۰ درصد از مجموعه تصويربرداري شده و ادامه کار علاوه بر تهران در شهرهاي اصفهان، مشهد، گرمسار، بوئين‌زهرا و اشتهارد هم تصويربرداري خواهد شد. 
در اين مجموعه بازيگراني همچون ثريا قاسمي، فرهاد قائميان، عبدالرضا اکبري، مهشيد جوادي، محمدرضا رهبري، نسيم باقريان، کريم قرباني، عباس جمشيدي‌فر و شيوا خسرومهر حضور دارند و به‌زودي چند بازيگران جديد نيز به گروه اضافه خواهند شد.
سريال «بچه مهندس ۴» به تهيه‌کنندگي سعيد سعدي و به سفارش گروه فيلم و سريال شبکه دو سيما تهيه و توليد مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar