خبرآنلاين/ فيلم سينمايي «سلفي با دموکراسي» به بخش مسابقه يازدهمين جشنواره فيلم ليفت آف انگلستان راه يافت.
«سلفي با دموکراسي» ساخته علي عطشاني به بخش مسابقه يازدهمين جشنواره فيلم ليفت آف انگلستان (The Lift-Off Session Online) راه يافت.
جشنواره بين المللي فيلم ليفت آف انگلستان فرصتي بزرگ براي هنرمندان نوظهور است و در بخش‌هاي مختلف از جمله فيلم سينمايي بلند، فيلم کوتاه، فيلم‌هاي تبليغاتي تجاري، محتواي ويديويي موسيقي، انيميشن و خانه هنري و تجربي برگزار مي‌شود.
برگزارکنندگان اين جشنواره معتقدند که جشنواره فيلم ليفت آف انگلستان تنها تبادل جهاني سينماي مستقل واقعي است که از فيلمسازان مستقل حمايت مي‌کند.
جشنواره فيلم ليفت آف که يکي از جشنواره‌هاي کشور انگلستان است که فعاليت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرده و يازدهمين دوره آن طي يک هفته از  ۲۸ ژانويه ۲۰۲۱  برابر با ۹ بهمن در کشور انگلستان برگزار مي‌شود.
«سلفي با دموکراسي» به کارگرداني علي عطشاني  با حجم بالايي از جلوه‌هاي ويژه کامپيوتري تجربه جديدي در خاورميانه محسوب مي‌شود.
اين فيلم با بازي پژمان بازغي، پولاد کيميايي، کورش تهامي، آتيلا پسياني، سيما تيرانداز، اميرعباس گلاب، دنيا مدني، مهدي صبايي و قاسم زارع، داستاني ماورائي دارد و روايت متفاوتي است از کساني که در جنگ ايران و عراق حضور داشته‌اند و داستان آن تقريبا در ادامه داستان فيلم «دموکراسي تو روز روشن» اتفاق مي‌افتد. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar