مهر/ فيلم سينمايي «شيشليک» به کارگرداني محمدحسين مهدويان، پس از اعمال اصلاحيه‌هاي اعلام شده، براي سومين بار به شوراي پروانه نمايش ارشاد تحويل شد.
فيلم سينمايي «شيشليک» تازه‌ترين ساخته سينمايي محمدحسين مهدويان و اولين تجربه اين فيلمساز در حوزه سينماي کمدي، پس از اعمال اصلاحات اعلام‌شده از سوي شوراي پروانه نمايش، براي سومين بار تحويل اين شورا شد تا پس از اخذ پروانه نمايش، در جدول اکران داوران جشنواره سي‌ونهم فيلم فجر قرار بگيرد.
اصلاحيه‌هاي اين فيلم سينمايي بيشتر ناظر به برخي ديالوگ‌ها بوده و يکي از سکانس‌هاي پاياني فيلم هم با نظر شوراي پروانه نمايش نياز به اصلاح داشته است. اين اصلاحيه‌ها اعمال شده و نسخه جديد فيلم امروز تحويل شوراي صدور پروانه نمايش مي‌شود.
محمدمهدي طباطبايي‌نژاد دبير جشنواره سي‌ونهم فيلم فجر روز گذشته در گفتگو با خبرگزاري مهر درباره آخرين وضعيت اين فيلم در کنار فيلم «قاتل و وحشي» به کارگرداني حميد نعمت‌الله گفته بود: دو فيلم «قاتل و وحشي» و «شيشليک» نکاتي داشته‌اند که مراحل صدور پروانه نمايش آنها هم در حال انجام است. ممکن است اصلاحيه‌هايي به آن‌ها وارد شود. نظر نهايي تا يکشنبه اعلام مي‌شود.
بايد ديد آيا با اعمال اصلاحات، مشکل اين فيلم سينمايي براي حضور در جشنواره سي‌ونهم برطرف خواهد شد يا به دليل عدم صدور پروانه نمايش، حضور پي‌درپي محمدحسين مهدويان در جشنواره‌هاي فيلم فجر از سال ۹۴ تا کنون، در آستانه متفاوت‌ترين دوره جشنواره فجر، متوقف خواهد شد.

در صورت صدور پروانه نمايش، اين فيلم فردا يکشنبه در جدول اکران داوران فجر قرار مي‌گيرد و در صورتي امکان ورود به جدول اکران عمومي جشنواره را به دست مي‌آورد که بتواند نظر داوران را براي نامزدي حداقل در يک رشته جلب کند.
فيلم سينمايي «شيشليک» را محمدحسين مهدويان براساس فيلمنامه‌اي از اميرمهدي ژوله کارگرداني کرده و بازيگران اصلي آن رضا عطاران و پژمان جمشيدي از چهره‌هاي شاخصي سينماي کمدي ايران در سال‌هاي اخير هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar