باشگاه خبرنگاران/ فصل دوم سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی از امشب به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

«بهروز مفید» تهیه کننده سریال «بیگانه‌ای با من است» در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره پخش فصل دوم سریال گفت: فصل اول سریال هفته گذشته به پایان رسید و فصل دوم این سریال از امشب به کارگردانی آرش معیریان در ۱۴ قسمت آغاز می‌شود. این فصل از سریال «بیگانه‌ای با من است، دو مقطع زمانی را شامل می‌شود که یکی مربوط به هفت سال بعد از فصل اول و دیگری ۲۵ سال بعد از فصل اول است.

وی درباره استقبال مخاطبان از این مجموعه تلویزیونی ادامه داد: در مجموع بازخورد‌های خوبی از سریال دریافت کردیم. البته مخاطبان باید منتظر غافلگیری‌های بیشتری باشند؛ چراکه در فصل دوم این مجموعه اتفاقات عجیب و جذابی رخ می‌دهد.

مفید عنوان کرد: با شیوع کرونا گروه تولید سختی فراوانی را متحمل شد. بخشی از قصه «بیگانه‌ای با من است» در دهه ۶۰ می‌گذرد و لوکیشن‌های متفاوتی را دارد. حتی خانه‌های قدیمی هم با گذر زمان تغییر کرده است. به این ترتیب شیوع ویروس کرونا روند تولید فصل اول را طولانی کرد. از طرف دیگر در فیلمبرداری لوکیشن‌های متعدد و متنوعی داشتیم که علاوه بر محلات مختلف تهران، شهر‌های شیراز و بوشهر را هم شامل می‌شد. با وجود اینکه سختی فراوانی را تحمل کردیم اما تنوع جغرافیایی در لوکیشن می‌تواند یک از عناصر جذابیت داستان «بیگانه‌ای با من است» باشد.

پخش فصل دوم بیگانه با من است از امشب/مخاطبان باید منتظر غافلگیری‌های بیشتری باشند

این تهیه کننده درباره تداخل پخش دو سریال گفت: متاسفانه کنداکتور سریال‌ها را طوری تنظیم شده است که بخش‌هایی از دو سریال همزمان پخش می‌شود. پایان سریال «باخانمان» با پخش ابتدای سریال ما تداخل زمانی دارد؛ به این ترتیب مخاطب هر دو سریال را از دست می‌دهد و این موضوع به دو سریال ضربه می‌زند.

داستان این سریال به تهیه‌کنندگی بهروز مفید، کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده در سال ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

پخش فصل دوم بیگانه با من است از امشب/مخاطبان باید منتظر غافلگیری‌های بیشتری باشند

در فصل دوم این سریال نیلوفر شهیدی، ونوس کانلی و شهنام شهابی و چند بازیگر جدید دیگر به بازیگران قبلی اضافه شده اند. مهدیه نساج، ایوابآقاخانی، شنبم قلی خانی، نگار عابدی، پوراندخت مهمین، پژمان بازغی و پرویز پورحسینی از دیگر بازیگران این سریال هستند.

سریال «بیگانه‌ای با من است» در دو فصل تولید شده و تصویربرداری فصل اول به کارگردانی احمد امینی در ۳۵ قسمت به پایان رسیده است. فصل دوم نیز به کارگردانی آرش معیریان در ۱۵ قسمت جلوی دوربین است. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از این سریال را مشاهده کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar