باشگاه خبرنگاران/ دبير سي و هفتمين جشنواره فيلم کوتاه تهران، درباره حضور فيلمي با تهيه کنندگي ريحانه پارسا در اين جشنواره توضيحاتي ارائه کرد.
سيد صادق موسوي دبير سي و هفتمين جشنواره فيلم کوتاه تهران گفت: فيلمي با عنوان بيچاره ظاهرا مشخصات قبلي آن با تهيه کنندگي مشترک ريحانه پارسا بوده و فرض ما بر اين بود، ولي تهيه کننده کنوني نامه نگاري کرد و گفت مالکيت و تهيه کنندگي فيلم منحصرا براي خودم (هادي دهقان) است و خودشان مي‌توانند پاسخگوي هر مدعي ديگري باشند. براساس اظهارت و فرمي که پر شده و تهيه کننده فيلم نوشته مطلقا کسي تهيه کننده فيلم نيست.

وي با اشاره به تفاوت برگزاري جشنواره نسبت به سال گذشته گفت: سال گذشته در پرديس ملت تا پاسي از شب مي‌مانديم و تا دو نيمه شب فيلم پخش مي‌کرديم. امسال به دليل کرونا و سرماي بهمن ماه بايد جايي را انتخاب مي‌کريدم که تراکم جمعيت به دليل کرونا رعايت شود اگرچه کار سختي است اما انجام داديم.

موسوي گفت: انجمن سينماي جوانان ايران مهمترين مرکز توليد فيلم کوتاه در ايران و بزرگترين مدرسه سينمايي در کشور است که با ۸۰ دفتر و نمايندگي، سالانه بيش از ۴ هزار هنرجو فارغ التحصيل مي شوند و با ۷۰۰ مدرس کار مي کنند و ۱۰۰۰ فيلم کوتاه حرفه‌اي نيمه حرفه‌اي و هنرجويي توليد مي‌ شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar