فارس/ عوامل برنامه تلويزيوني «سلام صبح بخير» با انتشار نامه اي از رئيس جمهور درخواست کردند جلوي توهين به اهالي فرهنگ، هنر و رسانه را بگيرد.

 پس از درگيري لفظي که روز گذشته ميان معصومه ابتکار و همراهانش با عوامل برنامه «سلام صبح بخير» روي داد، عوامل اين برنامه نامه اي خطاب به رئيس جمهور نوشتند و از وي خواستند تا جلوي اهانت و توهين به اهالي فرهنگ، هنر و رسانه را بگيرد. 

بنا بر اين گزارش، متن اين نامه به شرح زير است:

رئيس جمهوري محترم

جناب آقاي دکتر روحاني

سلام عليکم

امروز به درخواست بخش رسانه اي دولت معاون جنابعالي سرکار خانم دکتر ابتکار مهمان برنامه ما بودند بر اساس پروتکل هاي برنامه سازي و عرف برنامه هاي زنده حدود ۳۰ تا ۴۵ دقيقه قبل از برنامه مهمان در استوديو حضور پيدا مي‌کند تا مقدمات برنامه مانند گريم نصب و تست تجهيزات صدا انجام شود و يا در صورت بروز مشکل فرصت کافي براي ادامه برنامه زنده فراهم شود.

متاسفانه ايشان و مسئول دفتر ايشان با عصبانيت و تعجيل شروع به توهين و عوامل برنامه کردند. ما را منافق خواندند و به ما گفتند نحس و دست آخر هم تهديد کردند که برايتان بد تمام مي‌شود. آقاي رئيس‌جمهور از شما توقع داريم تا با برخورد مناسب با ايشان جلوي اهانت و توهين مجدد به اهالي فرهنگ هنر و رسانه را از طرف مسئولين دولت بگيريد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar