سینما تیکت/  از نظر شما کدام فیلم‌های ترسناک سینمای ایران موفق‌تر بوده است؟ با ما همراه شوید تا نگاهی به ماجراین این فیلم ها بیندازیم:


آن شب

آن شب فیلمی معمایی و دلهره آور به کارگردانی کوروش آهاری است. داستان فیلم درباره یک زوج ایرانی در آمریکاست که در یک هتل محبوس شده‌اند در حالی که نیروهای بیگانه ای آن‌ها را وادار می‌کنند که با رازهایی که از هم پنهان کرده‌اند روبرو شوند.

شب بیست و نهم

شایعه‌ای درباره زمین لرزه تهران سرزبان ها می‌افتد و شهر تخلیه میشود. ارجمند در راه بازگشت بـه خانه، میان خیال و واقعیت شبحی را بر بام خانه‌شان می بیند.

طلسم

عروس جوان بـه بهای خونی ریخته‌شده بـه عقد مردی از خانواده‌ مقتول درمی‌آید.در راه بازگشت بـه خانه، عروس و شوهرش دچار توفان و حمله‌ گرگ ها می شوند و از دیگران جدا می شوند.

خوابگاه دختران

«خوابگاه دختران» با تکیه بر ترس دختران جوان از ساختمانی متروکه کـه نزدیک خوابگاه دانشگاه اسـت، صداهای مخوفی ازآن بـه گوش می رسد و روایت های مختلفی در بین اهالی محل وجوددارد، پیش میرود.

پستچی سه بار در نمی‌زند

روایتی موازی و اپیزودیک از زندگی فردی بنام «ابراهیم» در کودکی، میانسالی و پیری اسـت کـه بـه ترتیب بر سه دوره تاریخیِ قاجار، پهلوی و معاصر منطبق شده اسـت.

حریم

کشتار عجیبی در یکی از جنگل های شمال ایران به وقوع پیوسته است . یک افسر پلیس به منطقه اعزام می‌شود تا از راز قتل‌ها پرده بردارند.

پارک وی

پل پارک وی تهران برای کوهیار هدایت صرفاً بخشی از یک بزرگراه نیست، پلی است به سوی رها روانبخش، پلی که کوهیار فکر می‌کند با حرکت خلاف جهت روی آن به قصه عشق می‌رسد.

آل

مهندس جوانی از طرف هیئت‌مدیره شرکت محل کارش، همراه زن باردار خود عازم یک مأموریت کاری در ایروان می‌شود. حوادثی در راه است.

ماهی و گربه

چند دانشجوی دختر و پسر برای شرکت در جشن بادبادک بازی به شمال کشور رفته‌اند. در همسایگی کمپ کوچک آنها کلبه-رستورانی قرار دارد که سه مرد ساکن آن هستند. رستوران به گوشت احتیاج دارد و جز این جوان‌ها شکاری در آن اطراف نیست.

زار

"زار" داستان زوج جوانی را به تصویر می‌کشد که در دوران ماه عسل میزبان دوستانشان در شمال کشورمی‌شوند، ویلای محل سکونتشان، گذشته خوفناکی دارد وآنها ناخوداگاه درگیر ماجراهای هولناکی می‌شوند!

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar