فیلم نیوز/  جام جم در یادداشتی «فرمول یک» علی ضیا را متنوع تر و مفرح تر از همیشه توصیف کرد و نوشت: «فرمول یک» این بار به صورت ضبط شده پخش می شود و خبری از پخش زنده آن نیست. مساله ای که می تواند هم منفی باشد و هم مثبت.

منفی از آن جهت که طبیعتاً برنامه های زنده بیش از برنامه های تولیدی، کنجکاوی مخاطب پر توقع امروزی را بر می انگیزند و مثبت از آن رو که به نظر می رسد این مساله باعث شده آیتم های مختلف «فرمول یک» در سری جدید، با دقت بیشتر و کیفیت بهتری ساخته شده و به روی آنتن بروند.

مدعوینی که هر کدام به واسطه ی یک ویژگی یا مناسبتی خاص، به برنامه آمده و فرصت کافی برای بیان درد دل ها و طرح موضوعات مدنظر، در اختیار ایشان قرار می گیرد.

علی ضیا نیز با بهره جستن از تجربیات سال های گذشته آشکارا اجرایی پخته تر، راحت تر و البته حرفه ای تر را ارائه داده و موفق می شود بیننده را با خود و برنامه همراه کند.

در آیتم فرمول کمدی که در واقع شامل اجرای استند آپ کمدی می شود، حضور امیر کربلایی زاده غنیمت است. او و گروه استند آپ کمدی برنامه، با دستمایه قراردادن سوژه های روز اجتماعی و خانوادگی، فضایی شاد و دلپذیر را برای مخاطبان "فرمول یک" رقم می زنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar