صبا/  احسان رسول‌اف تهيه‌کننده فيلم سينمايي «زير نور کم» که پروانه نمايش آن به تازگي صادر شده است درباره اکران اين فيلم گفت: تصميم به اکران آنلاين فيلم گرفته‌ايم زيرا فکر مي‌کنم در شرايط فعلي مناسب نيست که هم‌وطنانمان را ترغيب کنيم براي تماشاي محصولات فرهنگي در شرايط نگران‌کننده بهداشتي به سينما بروند به همين دليل ترجيح مي‌دهيم که آن‌ها در بستر مجازي و در فضاي امن خانه‌هايشان فيلم را ببينند. از سوي ديگر هم‌وطنان مقيم خارج از ايران نيز هم‌زمان به فيلم دسترسي خواهند داشت و اين فرصتي‌ست که در سالن سينما اتفاق نمي‌افتد.

تهيه‌کننده فيلم «زير نور کم» به کارگرداني محمد پرويزي که در آن صابر ابر و ليلا زارع بازي کرده‌اند، در پاسخ به اينکه فيلم از کدام پلتفرم آنلاين به نمايش در مي‌آيد، اظهار کرد: قرار نيست محدوديتي به شکل اختصاصي بگذاريم و فيلم در همه پلتفرم‌هاي مجاز نمايش داده مي‌شود.

وي در بخش پاياني گفتگو درباره ساير فعاليت‌هايش عنوان کرد: زمستان سال گذشته قبل از شيوع پاندمي، فيلم تازه‌ام را با نام «زن، مرد، بچه» تهيه کردم که نخستين تجربه بلند درناز حاجي‌ها نويسنده و کارگردان آن است. فيلم درحال حاضر در مراحل پاياني صداگذاري است و به‌زودي براي اخذ پروانه نمايش ارايه مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar