logo
  1. جذاب ترین ها
  2. مهم
سینما و چهره ها

پزشکی قانونی علت مرگ «آزاده نامداری» را اعلام کرد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
پزشکی قانونی علت مرگ «آزاده نامداری» را اعلام کرد

آخرين خبر/ خبر تلخ مرگ آزاده نامداري عصر شنبه ۷ فروردين منتشر شد. وقتي خبر مرگ مشکوک وي از سوي پدر و مادرش به اورژانس و سپس به پليس اعلام شد؛ تيم جنايي براي بررسي ماجرا به خانه وي در يکي از برج‌هاي خيابان مهستان واقع در شهرک غرب رفتند. نخستين بررسي‌ها نشان مي‌داد روز پنجشنبه ۵ فروردين، آزاده نامداري که قرار بود با همسر و دخترش به سفر شمال برود از مسافرت منصرف شده و در خانه براي انجام کارهاي شخصي مي ماند.
در ادامه تحقيقات مشخص شده که آزاده نامداري در يک دفتر مشق ۴۰ برگي براي دخترش جملاتي نوشته بود که چيزي شبيه به خداحافظي بود. در چند خط با او درددل کرده و گفته بود که از وضعيت زندگي‌اش راضي نيست. پس از آن درخصوص اموالش تعيين تکليف کرده بود که شبيه به وصيت‌نامه بود.

نظريه پزشکي قانوني
به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسراي امور جنايي پايتخت جسد براي مشخص شدن علت اصلي مرگ به پزشکي قانوني منتقل شد. با گذشت ۸ روز از کشف جسد آزاده، پزشکي قانوني اعلام کرد علت مرگ مسموميت براثر مصرف بيش از حد داروهاي اعصاب و روان بوده است.

آزاده نامداري با مصرف بيش از ۱۰۰ قرص‌ اعصاب و روان‌ جان باخته است!
همشهري آنلاين ادعا کرد که آزاده نامداري با خريد مقدار زيادي دارو، اقدام به استفاده بيش از ۱۰۰ عدد از آن ها کرده و در نهايت نيز جانش را از دست داده است.


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar