خبرآنلاین/ سازندگان سریال «افرا»، ضمن محکومیت شهادت دو محیط‌بان زنجانی، تاکید کردند با این مجموعه تلویزیونی، تلاش دارند فداکاری‌های این قشر فداکار را در حفاظت و کنترل عرصه‌های طبیعی و حیات وحش کشور، به نمایش بگذارند .
 ، شهادت دو محیط‌بان در منطقه‌ای حفاظت شده در استان زنجان، با ابراز تاسف شدید سازندگان «افرا» روبه‌رو شد؛ سریالی که مضمون آن درباره زندگی و حرفه محیط‌بانان است.

سازندگان سریال «افرا» در واکنش به این اتفاق دردناک ،با انتشار متنی اعلام کردند همچون سایر وجدان‌های آگاه جامعه، متأثر و اندوهگین شده‌اند.

در ادامه این متن آمده است: «ضمن محکومیت اتفاق اخیر و درخواست برخورد با مجرمان، امیدواریم با پخش این سریال در آینده نزدیک، نمودی از فداکاری‌های این قشر پرتلاش در حفاظت و کنترل عرصه‌های طبیعی و حیات وحش کشور را شاهد باشیم.
سریال «افرا» تلاش دارد بخشی از مسئولیت سنگین و دشوار محیط‌بانان را به تصویر بکشد و افکار عمومی را متوجه مخاطرات این حرفه و ابعاد فداکارهای شاغلان بی‌ادعایش کند؛ سریالی که نقش اصلی آن یک محیط‌بان (با بازی روزبه حصاری) است و به همین بهانه در طول داستان، شاهد دغدغه‌های روزمره این قشر و البته خطر درگیری با شکارچیان غیرمجاز و زخمی‌شدن یا مرگ این عزیزان خواهیم بود.»

سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی، مراحل پایانی تصویربرداری را در شمال کشور سپری می‌کند.

مهدی سلطانی، پژمان بازغی، روزبه حصاری، مینا وحید، اسماعیل محرابی ،فریبا متخصص، پیام دهکردی، علیرضا آرا، نسرین بابایی، محمد صادقی، هامون سیدی، سارا باقری، مهرداد بخشی، آریا دلفانی، فهیمه مؤمنی، بهمن صادق حسنی و ... بازیگران این سریال هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar