سينما ديلي/ انتشار ويديويي که دروغ‌گويي امبر هرد را ثابت مي‌کند، احتمال پيروزي جاني دپ را بالا خواهد برد.

بعد از ماه‌هاي پرحاشيه‌اي براي جاني دپ و امبر هرد و خبرهاي اخراج هردو آنها از پروژه‌هاي مهمي مثل دزدان دريايي کارائيب و آکوامن، حالا وبسايت ديلي ميل با انتشار ويديويي نشان داده که کفه ترازو در اين درگيري به سمت دپ سنگيني مي کند.

اين ويديو که دوربين روي لباس پليس‌هايي هست که در محل اقامت دپ و هرد حاضر شده اند، نشان مي‌دهد که هرد درباره درگيري بزرگ و به هم ريختن خانه توسط دپ دروغ گفته است. در شکايت هرد از دپ ذکر شده که او در دعواي معروفي که در مي 2016 انجام شده و ازدواج 18 ماهه آنها را تمام کرده، دپ تمام آپارتمان را به هم ريخته، لوستر را پايين کشيده و ليوان‌هاي و شيشه‌هاي شراب درسرتاسر ديوارها پاشيده و خرد کرده، کاملا آشپزخانه را نابود کرده و موبايلي را هم به سمت هرد پرتاب کرده.
اما دوربين اين پليس‌ها و شهادتشان چيز ديگري مي‌گويد، خانه در اين تصاوير کاملا سالم است و دو پليسي که در محل حاضر شده‌اند شهادت داده اند که هيچ اثري از جراحت و ويراني و يا هرگونه صحنه جرم ديگري مشاهده نکرده اند

آدام ولمن وکيل دپ اعلام کرده که اين تصاوير نشان مي‌دهد که تا چه حد صحبت‌هاي هرد و دوستانش در مورد اين پرونده غيرقابل استناد است.

دپ همچنين آماده مي‌شود که در دادگاهي در ويرجينيا حاضر شود که در آن شکايتي 50 ميليون دلاري از هرد کرده، اين شکايت بعد از اين انجام شده که هرد در مقاله‌اي در واشنگتن پست خود را به عنوان يک قرباني خشونت خانگي معرفي کرده بود. در شکايت دپ آمده که مقاله هرد، باعث از بين رفتن اعتبار او در صنعت سينما و ضرر مالي شديد به خاطر از دست دادن نقش کاپيتان جک اسپارو، شده.

در همين حال هم طرفداران دپ در تويتر با ترند کردن هشتگ عدالت براي جاني دپ، خواستار عذرخواهي رسانه‌هاي رسمي از رفتارشان با دپ و ارائه تصوير منفي از او شده‌اند. حالا با توجه به تعدد دادگاه‌هاي دپ و هرد، بايد ديد که کدام يک از داستان‌هاي اين زوج به واقعيت نزديکتر است./ترجمه سينماديلي

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar