آخرين خبر/ نسرين نصرتي که سال 99 با سريال محبوب «پايتخت» در شبکه يک ديده شد، با «زيرخاکي» به تهيه کنندگي رضا نصيري نيا و کارگرداني جليل سامان به تلويزيون برمي گردد.

به گزارش روابط عمومي اين سريال، در حالي که کمتر از دو هفته به پايان تصويربرداري فصل دوم «زيرخاکي» مانده و اين سريال با ترکيبي خاص از بازيگران گزيده کار ساخته مي شود، هنرمندان جديدي نيز به پروژه اضافه مي شوند.

اخيرا نسرين نصرتي بازيگري که از دهه 80 فعال است و با «پايتخت» به شهرت رسيد براي ايفاي نقش در زيرخاکي قرارداد بسته است.

فهيمه دوست داشتني «پايتخت» که از فصل دوم به اين پروژه پيوسته از سال 92 تا به حال علاقه اي به پذيرفتن پيشنهادات مختلف خود نداشته و به جز يک سريال نوروزي، يک ميني سريال و يک تله فيلم در اين سالها، در نقش ديگري در تلويزيون ديده نشده اما حالا در سال 1400 مقابل دوربين جليل سامان مي رود.

«زيرخاکي» اين روزها فصل دوم خود را در شهرک سينمايي دفاع مقدس پشت سر مي گذارد و مراحل فني آن نيز همزمان با تصويربرداري در جريان است.

بازيگران اين سريال توليد مرکز سيمافيلم عبارتند از پژمان جمشيدي، ژاله صامتي، نادر فلاح، گيتي قاسمي، فروغ قجابگلي، مريم سرمدي، خسرو احمدي، اکبر رحمتي، مهري آل آقا، اميد روحاني، اصغر نقي زاده، رايان سرلک و ستاره پسياني، با حضور هومن برق‌نورد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar