سينما نوين/ آناهيتا درگاهي با حضور در برنامه کافه آپارات با فريدون جيراني در اين برنامه به گفتگو نشست.

او در بخشي از اين برنامه با اشاره به شرکت در کلاس‌هاي بازيگري هومن سيدي گفت: «هومن سيدي يک وجهي در آدم بيدار مي‌کند و هدايت مي‌کند که براي من بسيار جذاب است. فضاي ذهني خودم نزديک فضاي هومن سيدي است و فضاي ذهني آن را بسيار دوست دارم. من جسارت در بازيگري را از هومن سيدي ياد گرفتم، حس هايي که از کودکي تجربه کردي و از گفتنش ترس داري را به زبان مي‌آوري. البته بعد از مدتي، هومن سيدي من را از کلاس اخراج کرد و گفت تو يکي از بهترين شاگردان من هستي ولي چون نه صبر داري نه تحمل، بهتره رو خودت کار کني. اما اون اخراج هيچوقت براي من بد نشد و باعث نقطه ي پشرفت من شد و خيلي کمکم کرد که صبر و تحملم بالا برود.»

او همچنين به هديه تهراني و ليلا حاتمي به عنوان بازيگران مورد علاقه اش اشاره کرد و افزود: «فيلم «قرمز» هديه تهراني را بارها و بارها ديدم و فيلم «آب و آتش» بخاطر کاراکتر و فضا و جسارت زنانه اش از ليلا حاتمي هميشه براي من جذاب بوده است چون به شخصه خودم هم جسارت و خطر کردن زنانه را دوست داشتم.»

اين بازيگر درباره تجربه همکاري اش در «مي‌خواهم زنده بمانم» نيز گفت: «با من تماس گرفتند و بعد آن به دفتر رفتم و درباره نقش صحبت کرديم و شهرام شاه حسيني و محمد شايسته به من براي اين نقش اعتماد دادند چون کاراکتر شيوا و اون فضاي ذهنيش متفاوت بود از کارهايي که کرده بودم.»

او درباره چالش اين نقش هم گفت: «موقعي که آدم اتفاقي بد برايش مي افتد سعي مي‌کند از آن فرار کند و شيوا در اين نقش مدام با اين آدم‌ها روبه رو مي‌شود. نترس بودنش و همينکه بدون ترس با آدمها حرف مي‌زند و در حال مبارزه است و همين براي انتخاب اين نقش برايم جذاب بود.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar