روزياتو/ در دنيا دو نوع فيلم وجود دارد: آن‌هايي که از اولين صحنه پايانشان مشخص است و آن‌هايي که ما را تا آخرين لحظه مبهوت خود نگه مي‌دارند. معمولا فيلم‌هاي دوم فيلم‌هاي مرموزي هستند که تا مدت‌ها داستان آن‌ها را فراموش نخواهيم کرد. در اين ليست مي‌خواهيم نگاهي به ۱۰ مورد از اين نوع فيلم‌ها بي‌اندازيم پس با ما همراه باشيد و مطلب را از نظر بگذرانيد. در نظر داشته باشيد نمرات فيلم‌ها که نوشته شده است از وبسايت IMDb هستند.

The Wife – نمره ۷.۲

در طول يک ازدواج با قدمت بالاي ۴۰ سال يک همسر معمولي به نام جوان کسلمن جاه طلبي‌هاي کاري خود را به خاطر کارهاي همسرش قرباني مي‌کند. اما وقتي همسرش جو، بخاطر کارش در زمينه ادبيات برنده جايزه نوبل مي‌شود، جوان تصميم مي‌گيرد در زندگي خود بازنگري کند و اينجاست که زندگي سورپرايزهايي را براي او به ارمغان مي‌آورد.

 Get Out – نمره ۷.۷

کريس واشينگتن به عنوان يک عکاس دو رگه آمريکايي-آفريقايي در حال رفتن به ملاقات نامزد و خانواده‌اش است که در يک جامعه دستچين شده و  يک خانه روستايي منزوي زندگي مي‌کنند. اگر اين عکاس دليل اين دعوت را مي‌دانست سعي مي‌کرد هر چقدر مي‌تواند از اين خانه دورتر شود.

Gone Girl – نمره ۸.۱
 
همه چيز حاضر است نا نيک و ايمي پنجمين سالگرد ازدواجشان را جشن بگيرند که به ايمي به طور ناگهاني گم مي‌شود. اما واقعيت ماجرا چيست؟ وقت آن نيست که بيشتر با زندگي ايمي و نيک آشنا شويم و با نگاهي ديگر به آن نگاه کنيم؟

The Hidden Face – نمره ۷.۴
 
فابيانا که به عنوان يک پيشخدمت کار مي‌کند، با رهبر اکستر جواني به نام آدريان ديدار مي‌کند و آن‌ها رابطه‌اي را با يکديگر شروع مي‌کنند. همه چيز براي او ايده‌آل به نظر مي‌رسد تا اين که متوجه مي‌شود پليس در حال تحقيق در مورد نامزد سابق آدريان است که ناپديد شده است. علاوه بر آن فابيانا احساس مي‌کند اتفاقات عجيبي در خانه در حال رخ دادن است.

Hold The Dark – نمره ۵.۶

اين فيلم تريلر که از سرويس نتفليکس پخش مي‌شود را بهتر است در فصل تابستان ببينيد. اتفاقات اين فيلم در يک روستاي دور افتاده در آلاسکا و در ميان برف، سرما و تاريکي اتفاق مي‌افتند. جاي تعجب نيست که انسان تمام کساني نيستند که در اين منطقه زندگي مي‌کنند چرا که گرگ‌ها هم در اين منطقه حضور دارند و شروع به دزديدن نوزادان انسان مي‌کنند. به منظور پي بردن به مسائلي که در اين منطقه در حال اتفاق افتادن هستند يک جانور شناس وارد اين روستا مي‌شود اما او خيلي زود از تصميم خود پشيمان مي‌شود.

Damsel – نمره ۵.۵
ساموئل آلاباستر شجاع و عاشق قصد دارد با پنه‌لوپه زيبا که دختري از غرب وحشي است ازدواج کند. او براي معشوقه خود آهنگ مي‌نوازد و يک حلقه ازدواج قلب شکل نيز  انتخاب مي‌کند. همه چيز براي ازدواج اين دو آماده است اما يک مشکل جزئي به وجود مي‌آيد. آن هم اين است که پنه‌لوپه توسط يک آدم بد دزديده مي‌شود و ساموئل مي‌خواهد عروسش را نجات دهد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar