باشگاه خبرنگاران/ ساخت دنباله فيلم سينمايي «هيچکس» هنوز چراغ سبز نگرفته، اما دريک کولستاد در حال حاضر روي فيلمنامه آن کار مي‌کند.

دنباله فيلم اکشن «هيچکس» با نقش آفريني باب اودنکرک که ماه مارس نمايش داده شد، هنوز براي ساخت از سوي استوديوي سازنده چراغ سبز نگرفته است. با اين حال، دريک کولستاد نويسندگي فيلمنامه اين دنباله سينمايي را متوقف نکرده است.

ايليا نايشولد کارگردان فيلم «هيچکس»، اخيراً در مصاحبه‌اي تاييد کرد کولستاد که فيلمنامه قسمت نخست را هم نوشته بود، در حال طرح ايده و نوشتن فيلمنامه دنباله اين فيلم سينمايي است.

او در اين باره گفت: داستان‌هاي زيادي را مي‌توان در دنياي اين فيلم و شخصيت هاچ طرح کرد. کولستاد کار روي فيلمنامه قسمت دوم را آغاز کرده است.

البته تا کنون هيچ تاييديه رسمي براي ساخت اين فيلم اعلام نشده؛ اما با توجه به موفقيت تجاري و استقبال منتقدان، دلايلي وجود دارد که مخاطبان را به ساخت دنباله اين اثر اميدوار نگه مي‌دارد. اريک کوهن منتقد ايندي‌واير، در نقد خود اين فيلم با بازي قابل قبول باب اودنکرک را اثري شبيه به مجموعه فيلم‌هاي «جان ويک» با بازي کيانو ريوز توصيف کرد.

داستان فيلم سينمايي «هيچکس» بر شخصيتي به نام هاچ با بازي اودنکرک تمرکز دارد که قبلاً يک قاتل حرفه‌اي بوده و اکنون به مردي خانواده دوست تبديل شده است. مجموعه‌اي از اتفاقات باعث مي‌شود که او با يک گروه خلافکار روسي مواجه شود. اين فيلم تاکنون اکشن‌ترين نقش اودنکرک بوده است.

اودنکرک که براي بازي در سريال‌هاي «برکينگ بد» و «بهتره با کال تماس بگيري» شناخته مي‌شود، اخيراً در فيلم‌هاي «نام من دلمايت است» و «زنان کوچک» نقش آفريني کرده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar