ميزان/ بازيگر سريال «مختارنامه» گفت: اين همه سال براي هنر و فرهنگ اين مملکت و مردم خوبم زحمت کشيدم اما در آخر اين وضعيت من است. کارهاي خوب ارزشي و مهمي را بازي کردم که بسياري از بازيگران در کارنامه خودشان اين مجموعه‌هايي که من کار کردم را ندارند.
رضا رويگري  پيرامون آخرين وضعيت سلامتي خود گفت: اين روزها در خانه‌ام و مريض و وضع مالي خوبي هم ندارم. فيزيوتراپي و هزينه اجاره خانه و هزينه‌هاي روزمره زندگي توان من را گرفته و روزهاي سختي را مي‌گذرانم.
هيچکس در اين روزها حالي از من نپرسيده است، انگار نه انگار اصلا من وجود دارم و هنوز نفس مي‌کشم. تا وقتي که مي‌توانستم کار کنم از من کار کشيدند و حالا که به سختي راه رسيده‌ام گوشه خانه افتاده‌ام و کسي خبري از من نمي‌گيرد. اين همه سال براي هنر و فرهنگ اين مملک و مردم خوبم زحمت کشيدم اما در آخر اين وضعيت من است. کارهاي خوب ارزشي و مهمي را بازي کردم که بسياري از بازيگران در کارنامه خودشان اين مجموعه‌هايي که من کار کردم را ندارند.
بازيگر سريال «خورشيد شب» بيان کرد: در اين شرايط اقتصادي ناشي از کرونا آنها که سالم هستند با مشکلات عديده مالي دست و پنجه نرم مي‌کنند ديگر چه برسد به من که توان فعاليت و کار کردن هم ندارم. ماه‌ها است اجاره خانه عقب افتاده و صاحبخانه مدام تماس مي‌گيرد و واقعا نمي‌دانم بايد دردم را به چه کسي بگويم. بسته به وضعيت جسمي و نظر دکتر هفته‌اي سه يا چهار روز فيزيوتراپي مي‌کنم و توان پرداخت هزينه‌هاي آن را ندارم.
در خانه که هستم گاهي سريال‌هاي تلويزيوني را دنبال مي‌کنم و خاطرات خوب گذشته با دوستان را مرور مي‌کنم. زمانيکه توان بازيگري داشتم با عشق بازي مي‌کردم و ميزان دستمزد و مسائل مالي که الان براي خيلي از بازيگران مهم است برايم مهم نبود.
وي با اشاره به ضرورت واکسيناسيون سراسري بيان کرد: روزانه اخباري مربوط به کرونا را دنبال مي‌کنم و از اين اتفاقاتي که هر روزه شاهد آن هستيم  ناراحتم. متاسفانه با شيوع ويروس کرونا از ابتدا تا الان خيلي از دوستان و همکاران و مردم عزيزمان را از دست داديم. اين موج جديد هم ظاهرا کشنده‌تر است و  اميدوارم واکسيناسيون سراسري با جديت و سريع‌تر انجام شود. من واکسن کرونا نزدم و نمي‌دانم در صورت مبتلا شدن چه کاري مي‌توانم بکنم.
رضا رويگري خاطرنشان کرد: اميدوارم مسئولان فرهنگي و دوستان از حال من باخبر شوند و در اين وضعيت که به کمک نياز دارم دريغ نکنند. سريال‌هاي «مختارنامه»، «معصوميت از دست رفته»، «سال‌هاي مشروطه»، سرود «ايران ايران» و ... را براي اين مملکت و مردم انجام دادم. در هر کشوري مسئولان فرهنگي به هنرمندان خود اهميت مي‌دهند و در دوران سختي امکاناتي را براي آنها فراهم مي‌کنند اما متاسفانه در اينجا اينطور نيست. به لحاظ حرکتي مشکل دارم و هزينه‌هاي درمان هم بالا است. گاهي آرزو مي‌کنم کاش بازيگري را کنار مي‌گذاشتم تا شايد به اين وضعيت دچار نمي‌شدم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar