ميزان/ بازيگر مجموعه تلويزيوني «کلبه‌اي در مه» گفت: مردم ما باهوش هستند و سراغ مجموعه و فيلم‌هاي با کيفيت مي‌روند. اگر فيلمي دچار افت کيفيت شود مطمئنا آن را رها مي‌کنند به همين خاطر مستقيما از چندنفري پرسيدم و گفتند «کلبه‌اي در مه» آب و رنگ خوبي دارد، بازي‌ها خوب، کارگرداني عالي و قصه جذاب است.
خشايار راد پيرامون چگونگي حضور خود با سريال «کلبه‌اي در مه» گفت: انتخاب هر بازيگري براي ايفاي نقش در هر سريال يا فيلمي بر مبناي پيشينه او است و طبيعتا من هم بر همين اساس انتخاب شدم. در سريال «کلبه‌اي در مه» هم کارگردان به اين نتيجه رسيد که نقش سروان در اين مجموعه به من نزديک‌تر است و من مي‌توانم آن را بازي کنم. من هم فيلمنامه را خواندم و آن را دوست داشتم و قبول کردم و در کنار دوستان خيلي خوبي بازي کردم. ضمن آنکه حسن لفافيان را هم مي‌شناختم و با سوابق کاري او آشنا بودم و خوشحالم اين همکاري صورت گرفت.

وي در همين راستا افزود: علاوه بر فيلمنامه و کارگردان، حضور بازيگران مطرح مجموعه از جمله فرخ نعمتي، سام قريبيان، رزيتا غفاري، آشا محرابي و ...  بودند که براي بازي در نقش سروان راغب‌تر شدم. خدا را شکر اين سريال در اين شب‌ها که از شبکه سه سيما پخش مي‌شود مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وي با اشاره به تيم عالي عوامل پشت و جلوي دوربين سريال «کلبه‌اي در مه» و حساسيت بالا براي بالا بردن کيفيت کار ابراز کرد: مردم ما باهوش هستند و سراغ مجموعه و فيلم‌هاي با کيفيت مي‌روند. اگر فيلمي دچار افت کيفيت شود مطمئنا آن را رها مي‌کنند. مستقيما از چندنفري پرسيدم و گفتند مجموعه آب و رنگ خوبي دارد، بازي‌هاي خوب، کارگرداني عالي و قصه جذاب است که روايت سريال مخاطب را جذب مي‎کند. مجموعه اين عوامل باعث شده که بعد از چندوقت دوري از تلويزيون؛ مردم با «کلبه‌اي در مه» پاي تلويزيون بنشينند و اين مجموعه را تماشا کنند.

وي با اشاره با تزريق دوز اول واکسن کرونا بيان کرد: دوز اول واکسن کرونا را زدم و در حال حاضر در سريال «ديو و ماه پيشوني» به تهيه‌کنندگي علي شيرمحمدي و کارگرداني فرزاد اژدري در محمودآباد مشغول بازي هستم. هم در اين مجموعه و هم کار‌هاي ديگر از جمله «کلبه‌اي در مه» رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي از طرف عوامل پشت و جلوي دوربين مورد توجه بود. در حقيقت اين دوستان براي آنکه بتوانند در شرايط کرونايي فعاليت خود را ادامه بدهند و منعي صورت نگيرد و پروژه‌ها متوقف نشود؛ اين موارد را تا جايي که مي‌شود رعايت مي‌کنند. اين رعايت کردن به نفع همه ما است و از همه مردم مي‌خواهم در اين روزهاي اوج‌گيري دوباره کرونا بيشتر رعايت کنند و به هيچ عنوان نکات بهداشتي را دست کم نگيرند.

راد با اشاره به اينکه مشغول بازي در سريال «ديو و ماه پيشوني» است بيان کرد: در اين سريال در نقش صاحب رستوران بازي دارم و گروه مخاطبان مجموعه کودکان و نوجوانان هستند و سعي شده داستاني خوش آب و رنگ و جذاب تهيه و توليد شود. من دو روز در اين مجموعه شبکه نمايش خانگي بازي داشتم و گويا قرار است نقش من اضافه شود که در اين صورت دوباره به گروه ملحق مي‌شوم.


بازيگر مجموعه تلويزيوني «متهم گريخت» در خصوص وضعيت دستمزد‌ها بيان کرد: من هميشه اول فيلمنامه را مي‌خوانم و بعد از آن سوابق کارگردان و کار‌هاي او برايم مهم است. بعد از آن پيشنهاد دستمزد مي‌دهم که البته در بيشرت اوقات از طرف تهيه‌کننده پيشنهادي مي‌شود که يا به توافق مي‌رسيم يا خير. طبيعتا اين پيشنهاد از طرف تهيه‌کننده به رزومه و توان و لول بازيگر بستگي دارد. من از آن دست بازيگراني هستم که هميشه شاکرم و به قسمت و هرآنچه براي من مقدر شده راضي هستم. خارج از هرگونه تعارفي رضايت مردم براي من در درجه اول اهميت قرار دارد و اميدوارم لطف مردم همچون سابق شامل حالم شود. قطعا من هم سعي دارم در انتخاب نقش‌ها دقت و حساسيت بالايي داشته باشم.

خشايار راد با اشاره به بازي در ديگر فعاليت‌هاي خود در عرصه بازيگري خاطرنشان کرد: قرارداد بازي در سريالي به کارگرداني سعيد عباسي را بسته‌ام که احتمالا ۲۰ روز ديگر کليد مي‌خورد و الان در مرحله پيش توليد کار هستند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar